Beğenilenler

1.Lig 1.devre İstanbul´da Sona Erdi

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2018-2019 Ali Abalı sezonu Türkiye 1.Ligi 2.etabı İstanbul Tozkoparan Spor Salonunda tamamlandı. Üç gün süren karşılaşamalar sonunda 1.Lig´de ilk devre tamamlanmış oldu.

Erkeklerde ve bayanlarda 1.devreyi ilk sekiz içinde tamamlayan takımlar, 2.devre play-offgrubunda, ilk sekize giremeyen takımlar ise klasman grubunda mücadele edecekler.

1.Lig 2.etap maçları sonunda bayanlarda Kocasinan Belediyesi (B) 15 maçta topladığı 28 puanla ilk devreyi lider tamamladı.

Adana MTİ, İstannbul DSİ ve Fatihspor, 27´şer puan ve averajla sıralanırken, Veteran Masa Tenisi Derneği ve Elazığ Gençlik 26´şar puan ve averajla 5.ve 6.sırayı elde ettiler.

İstanbul Veteran Masa Tenisi ile Zonguldak Özel İdare Yolspor, ilk devreyi ilk sekiz içinde bititrerek play-off grubuna kalan takımlar oldu.

MKE Ankaragücü, İstanbul Büyükşehir (B), İstanbul Armaspor, Batman Özel İdare Yolspor, Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor, Beşikdüzü Yelken, Büyükşehir Ankaraspor ve Malatya Büyükşehir, ikinci devre klasman grubunda mücadele edecekler.

1.Lig 2.etap maçları sonunda erkelerde Antalyaspor, 15 maçta elde ettiği 29 puanla ilk devreyi ilk sırada bitirdi.

Bu Piliçspor, BEMTED, Şahinbey Belediyesi, Konya Barosu, Beyoğluspor, Çorum Spor İhtisas ve Veteran Masa Tenisi, ilk devreyi ilk sekiz içinde bititrerek play-off grubuna kalan takımlar oldu.

F.Bahçe Veteran, İstanbul Büyükşehir (B), Muğlaspor, Adana MTİ, İskenderun Veteran, Çankaya Üniversitesi, Kocasinan Belediyesi ve Altay, ikinci devre klasman grubunda mücadele edecekler.

1.Lig´de 2.devre 20-21 Nisan 2019 tarihlerinde Ankara´da tek devre oynanacak play-off ve klasman maçlarıyla sona erecek.

Sevgi ve Saygılarımla

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık