Beğenilenler

3.Göz Tv….. İrfan Aydın ve Hadi Tonaroğlu….Ece & Efe Haraç Kardeşleri Konuk Etti…….

4 Ocak 2021 Tarihinde Kent77 Tv Onur Erdik Ece Haraç ile çok güzel bir program yapmıştı. 8 Ocak 2021 de 3.Göz Tv İrfan Aydın ve Hadi Tonaroğlu bugüne kadar yapılan en uzun ve kapsamlı masa tenisi programını gerçekleştirdiler. Konuklar Efe & Ece Haraç Kardeşler idi. Yalova şampiyonalarına sahip çıkıyor. İrfan Aydın’ın programına Efe & Ece kardeşlerin antrenörleri Bayram Ali Yıldız ve Kadri Kocacenk,  masa tenisi federasyonundan Samet Polat, Savaş Ertufan ve diğer konuklar katıldı. Gerçekten çok başarılı bir programdı. İzleyemeyenler için programın linki aşağıda.

https://www.facebook.com/ucuncugozgazete/videos/2198248356978405

Ben iki sene önce Yalovaya gittim, yerinde inceledim ve ”Yalova Mucizesi” ni anlatmıştım. Linki aşağıda.

https://www.lordmedya.com/cem-avunduk-yalova-mucizesini-anlatiyor/

Bu yapılan Tv programları masa tenisinin duyulması ve yayılması açısından çok önemli. Ece Haraç çok büyük başarılara imza attı ve atmaya devam edecek. Şimdi en büyük hedefinin olimpiyatlar olduğunu söylüyor. Efe Haraç da milli takım oyuncusu olmak yolunda hızla ilerliyor. Haraç kardeşlerin uzun yıllar ülkemize hizmet edeceklerine inanıyorum. Başarılarında babaları Ahmet Başol Haraç’ın çok büyük katkısı var. ”Yalova Mucize” sinin ayaklarından biri Ahmet beyin organizasyon yeteneyidir.

Ece Haraç büyük bir şampiyon olmasının yanında hanımefendiliği, zerafeti ve mütevaziliği ile herkesin hayranlığını kazanmaya devam ediyor. Ece Haraç Türk Masa Tenisi İçin Bir Şanstır.

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık