Beğenilenler

7. Adana Masa Tenisi Veteran Turnuvası Uluslararası Alanda Yankı Yaptı

7.Adana Veteran Masa Tenisi Turnuvası’na katılmak üzere Adana’ya gelen İsveç Masa Tenisi Federasyonu Başkanı ve 2018 Dünya Şampiyonu Petra Sörling ile takım arkadaşı Danimarkalı Pia Toelhoej, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kültür ve Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etti.

Adana Veteran Masa Tenisi Turnuvası Organizasyon Komitesi Başkanı Kemal Sağ ile birlikte, ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’ne gelen Sörling ve Toelhoej, manzaranın güzelliğine hayran kaldıklarını söylediler.

Bol bol fotoğraf çektiren Sörling ve Toelhoej’e Dergah Tesbihi hediye eden ve başarılarından dolayı kutlayan ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin çalışmaları ve tesis ile ilgili bilgiler verdi. İkili, Başkan Cafer Esendemir’e sergilediği iyi misafirperverlik ve yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti.

İsveç ve Danimarkalı misafirler Adana’nın tarihi ve kültürel yerlerini gezdiklerini, kente hayran kaldıklarını açıklayarak, 7.Veteran Masa Tenisi Turnuvası’nın zevkli ve çekişmeli geçtiğini, kaliteli bir turnuva olduğunu belirterek, Düzenleme Komitesi Başkanı Kemal Sağ ve ekibine teşekkür etti.

7.Veteran Masa Tenisi Turnuvası’nın Organizasyon Komitesi Başkanı olan Kemal Sağ yaptığı açıklamada, “Bu turnuva ile Adana Masa Tenisi önemli bir ivme kazandı, uluslar arası alanda da yankı yaptı. Her geçen yıl daha kaliteli ve üst düzey karşılaşmalara sahne oluyor” dedi.

(adana haber merkezi net)

 

7.Adana Masa Tenisi Veteran turnuvası açılışından,kapanışına
kadar muhteşem bir organizasyon olarak tarihteki yerini alacak.
Kemal abinin kalitesi ve asaleti turnuvanın her yerinde hissedildi.
(1) Adana Dünyanın (1) Numarası olacak.

 

Sevgi ve Saygılarımla
Gsm:0533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık