Beğenilenler

Ali Efe Depe………Şampiyonluklarına Hız Kesmeden Devam Ediyor.

Geçen senenin gençler ve yıldızlarda İstanbul il şampiyonu Ali Efe Depe Şampiyonluklarına devam ediyor. 20/21 Mart 2021 Tarihinde gençler şampiyonasında 8 lerde elenen Ali Efe Depe 27/28 Mart 2021 tarihlerinde İstanbul Tozkoparan Spor Salonunda yapılan Yıldızlar İstanbul şampiyonasında gene şampiyonluk oldu.

Bu güne kadar en iyi derecesi yıldız milli takım seçmelerinde 17. oldu. Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği nde oynuyor. Büyük takımlarımızın transfer listelerinde yer alacağına inanıyorum.

 

Ali Efe iki yıldır hocası Ünal Cıvak ile çok yoğun bir antrenman programı ile çalışıyor. Ali Efe’nin antrenörü Ünal Civak anlatıyor : Pandemi döneminde Ali Efe Depe ile haftanın üç günü çarşamba cumartesi ve pazar günleri yaklaşık 3 saat kadar çok top dahil antrenman yapıyoruz.

Bu bazen 4 güne kadar çıkabiliyor, hafta sonları Ali Efe Depe yi veteran kulüplerinde maçlara gönderiyorum, maç tecrübesi kazanması için.

Biz antremanları Ümraniye Anel iş merkezinde Tahsin Ergül’ün yerinde yapıyoruz Table Tennis Point. Ali Efe’yi milli takım seçmelerine hazırlıyorum.

Ali Efe Depe çok kısa zamanda büyük bir başarı yakalamış. Bu başarıda Ünal Cıvak’ın çok büyük payı var. Bu başarıyı devam ettirebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor.

Oyun stili çok iyi, çok daha iyi olacak. Ailesi Ali Efe’ye çok destek veriyor, babası Nevzat Depe hep yanında. Bu yaştaki oyuncular için aile desteği çok değerli.

Ali Efe Depe daha yolun başında onun yapması gereken çok çalışmak, bizim yapmamız gereken ona destek olmak. Şampiyon olmak çok zordur, şampiyonluğu devam ettirebilmek daha zordur. Ali Efe Depe bunu başarabilecek yetenekte.

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık