Beğenilenler

Almanya’da Ece Haraç Fırtınası Devam Ediyor…

Masa Tenisi Milli Takım sporcumuz Ece Haraç’ın Almanya Bundesliga da oynadığı takımı SV SCHOTT Jena ilk yarının bitimine bir maç kala liderliğe yükseldi.
SV SCHOTT Jena, 3 Aralık Cumartesi günü, LTTV Leutzcher Füchse 1990 takımını, 6-1 gibi net bir skor ile yendi. Başarılı sporcumuz Ece Haraç oynadığı 3 maçın 3’ünü de kazanarak takımının kazanmasına büyük katkı verdi.
4 Aralık Pazar günü deplasmanda lider TTK Anröchte ye konuk olan SV SCHOTT Jena takımı burada da mükemmel bir oyun sonunda TTK Anröchte yi 4-6 yenerek liderliğe yükseldi. Sporcumuz oynadığı 3 maçın 2’sini kazandı ve takımının liderliğe yükselmesin de önemli rol oynadı.
20 yaşında ki Milli takım sporcumuzun Almanya’da ki başarı performansı camiamızı mutlu ediyor ve gelecek için bizleri umutlandırıyor.
Genç bir Türk sporcusunun Almanya’nın güçlü ve iddalı kulüplerinden birinde takımın 1.sporcusu olarak görev ve sorumluluk alması ülke sporumuz adına gurur verici. 👏
Sporcumuz Ece Haraç Masa Tenisinde Avrupa’nın en zorlu liginde ülkemizi başarıyla temsil ediyor. Önemli bir misyon üstlendi, örnek bir sporcu ve gençlere güzel bir rol model oldu. Ülkemizin en küçük illerinden biri olan Yalova’da doğup, yetişen Ece şimdilerde Masa Tenisinde Avrupa lideri olan, Dünya’da söz sahibi Almanya’da fırtına gibi esiyor. 🧿
Bizde Milli sporcumuzun başarılarıyla gurur duyuyoruz. Ece’yi tebrik ediyoruz. Kendisine inanan ve destek veren başta ailesi ve Federasyonumuz olmak üzere, antrenörlerine sporcumuzun üzerinde emeği olan herkese Lord Medya olarak teşekkür ediyoruz. 👏
Sporcumuzun ve Federasyonumuzun hedefi ortak. Olimpik branş olan Masa Tenisinde Türk sporcularla Olimpiyatlara dahil olmak.
Federasyon ve sponsor desteği olmazsa Olimpik hedefi yakalamak zor hatta imkansız. Umut veren, gelecek vaad eden genç sporcularımıza sahip çıkarak, destek olunmalı. Ben Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) Başkanı Oktay Çimen ve yönetiminde bu ilgi ve gayreti görüyorum. İnanıyor ve umut ediyorum ki Türkiye olarak yakın zamanda Avrupa ve Dünya şampiyonalarında başarılı sonuçlar alınacak. Önümüzdeki Olimpiyatlarda inşallah Türk sporcularımızla ülkemiz başarıyla temsil edilecek..
Sevgi & Saygılarımla
Cem Avunduk

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık