Beğenilenler

Avrupa Şampiyonası, 3 Eylül’de Fransa’da Başlıyor………

Erkek A Milli ve Kadın A Milli takımımız, 3-8 Eylül 2019 tarihleri arasından Fransa´nın Nantes kentinde yapılacak Avrupa Takımlar Şampiyonası finallerinde mücadele edecek.
Erkek A Milli takımımızda İbrahim Gündüz, Talha Yiğenler, Ziver Gündüz, Zihni Batuhan Şahin, Kadın A Milli takımımızda ise Sibel Altınkaya, Özge Yılmaz, Gülpembe Özkaya ve Ece Haraç yer alacak.

Nantes´in Metropolitan Spor Salonunda oynanacak maçlarda Erkek A Milli takımımız H Grubunda Yunanistan ve Portekiz, Kadın A Milli takımımız ise F Grubunda İsveç ve Polonya ile aynı grupta yer aldı.
Elemeleri iki yıldır süren Avrupa Takımlar Şampiyonası´nda erkelerde ve kadınlarda 24 takım, üçerli 8 grupta mücadele edecek. Grup maçlarının tamamlanmasının ardından, gruplarında ilk sırayı alacak takımlar çeyrek finale yükselecek. Çeyrek finallerden itibaren eleme sistemi kullanılacak ve Şampiyona 8 Eylül´de yapılacak final karşılaşmasıyla sona erecek.

Sporcularımıza başarılar diliyorum. Benim için başarı dünyada ilk 20 dir. Bir gün bu hedefin olacağına inanıyorum. Bunun için hepimizin çok çalışması gerekir.

……..Haydi Türkiye…….Hedef Dünya’da İlk 20……..

Sevgi ve Saygılarımla
Cem Avunduk
Gsm: 0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık