Beğenilenler

Bravo Mesut Barkale…….

Aşağıdaki yazıyı Mesut Barkale’nin Facebook sayfasından aldım. Aynen yayınlıyorum.

Masa Tenisi 1. lig son etap play off maçları Ankara’da sona erdi. İlk üçe girme ve süper lige çıkma mücadelesinde son maçta, Konya Barospor ile Spor ihtisas çorum kazananın süper lige çıkacağı final maçı oynadı ve son ana kadar inanılmaz çekişmeli geçen maçı S. İhtisas Çorum 3-2 alarak süper lige çıktı..

Çorum sporun iki yıldız milli sporcusu 14 ve 15 yaşlarındaki HAKAN VE MEHMET kardeşlerimi özellikle Çift maçını 2-0 dan döndürüp son sette iki defa maç sayısını çevirip maçı almaları ve iki tecrübeli sporcumuz Furkan Altunok Ve Mustafa Başoluk karşısında 3-2 kazanmaları masa tenisi geleceğimiz açısından beni sevindirdi.

Bu pırlanta gibi gençlerimizin ailelerinin çocuklarını tribünde heyecan içinde desteklemesi, Duaları ile onlara manevi destek olması ve sevinçleri görülmeye değerdi.

Maç sonunda bende bu güzel maçın skoruna olmasa da bu gençlerin sevinçlerine inanın ortak oldum, kucakladım ve onlarla bende mutlu oldum.
• Bizim tesellimiz “Kazananların zaferinin kaybedenler sayesinde meşru” olması

1. Antalya 2. Bemted 3. Çorum ihtisas gönülden kutluyorum süper ligde başarılar diliyorum.

Konya Barospor sporcularımız Mustafa BAŞOLUK, Furkan ALTUNOK ve Mücahit KOYUNCU’yu ustün gayret ve mücadeleleri den dolayı tebrik ediyorum.

Konya Barosu Yönetim kurulumuzu Başkanımız Mustafa ALADAĞ ‘ ın şahsında verdikleri destekten dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum.

 

Sağlıcakla. Av M.Mesut BARKALE

 

 

Centilmenliğin, sporculuğun ve insanlığın sınırlarını zorlayan bir yazı.

Bravo Mesut Barkale

 

Sevgi ve Saygılarımla
Gsm :0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık