Beğenilenler

Büyük Onur….. Ece Haraç….. ITTF Tarafından ‘2019 Dünyanın En İyileri Kampına Davet Edildi.

Milli Takım Sporcumuz Ece Haraç, Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu (ITTF) tarafından, “2019 ITTF U18 High Performance Training Camp” ına davet edildi.

Başarılı sporcumuz Ece Haraç, 2019’da ki üstün performansı ve dünya sıralamasındaki yeriyle Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu (ITTF ) takibinde.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübünün Milli Takım sporcusu Ece Haraç, Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu (ITTF) tarafından, 18 yaş altı yüksek performans kampına davet edildi.

Milli sporcumuz Ece Haraç, son Türkiye Şampiyonasında Büyüklerde final oynama başarısı göstermişti.
2018-2019 sezonunu boyunca mücadele ettiği uluslararası açık ve resmi turnuvalarda aldığı sonuçlarla dikkatleri üstüne çeken Gençler Balkan Şampiyonu ve Avrupa ikincisi Ece Haraç, dünyanın en iyi sporcularının davet edildiği, ITTF’in üst düzey kamplarından biri olan, “2019 ITTF U18 High Performance Training Camp” da ülkemizi temsil edecek. Başarılı sporcumuz, 18 yaş altı dünya’nın en iyi 14 bayan ve erkek sporcusu ve katılımcı ülkelerin antrenörleri eşliğinde Hırvatistan’da kamp yapacak.

 

KASIM AYINDA DÜNYA ŞAMPİYONASI, “WORLD JUNIOR TABLE TENNIS CHAMPIONSSHIPS”

10-16 Eylül tarihlerinde Hırvatistan’ın Sveti Martin kentinde yapılacak kamp organizasyonunun ardından Milli sporcumuz Ece Haraç, mevcut dünya sıralamasını korursa, 24 Kasım/01 Aralık tarihlerinde Tayland da düzenlenecek Dünya Gençler Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

Dünya Gençler Şampiyonası’nda 2017’de Talha Yiğenler, 2016’da ise Talha Yiğenler ve Simay Kulakçeken ülkemizi temsil etmişti. Halen ITTF Dünya Gençler sıralamasında 50.sırada yer alan Ece Haraç’ın Dünya Gençler Şampiyonası’na davet edilmesine kesin gözüyle bakılıyor.
Dünya Gençler Şampiyonası Talyland”ın Korat kentinde 24 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenecek.

Ülkemiz prestiji, sporcu kariyeri ve Türkiye Masa Tenisi adına gurur ve mutluluk veren bir davet. Milli Takım sporcumuz Ece Haraç’a “2019 ITTF U18 High Performance Training Camp” da ve Tayland’ta düzenlenecek, Dünya Gençler Şampiyonası, “World Junior Table Tennis Championsships” de Lord Medya olarak başarılar dileriz.

Ece’nin çok kısa bir süre sonra Dünya sıralamasında ilk 20 de olacağına inanıyorum.

Sevgi ve Saygılarımla
Gsm .0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık