Beğenilenler

Dr Sabahattin Sabrioğlu Federasyon Başkanlığına Adaylığını Açıkladı…..Bahsettiği Finansal Kaynaklar Nedir…….

SABRİOĞLU SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
25 yıl sonra yeniden TMTF Başkanlığına adaylığını koymaya hazırlanan Dr. Sabahattin Sabrioğlu, Masa Tenisi Dünyası’na yaptığı özel açıklamada seçim çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyledi.
Ülke genelinde kendisine büyük bir destek olduğunu söyleyen Sabrioğlu, çok büyük projelerle ve finansal kaynaklarla yönetime talip olacaklarının altını çizdi. Türk Masa Tenisinin layık olduğu yerde olmadığını düşündüğüne dikkat çeken Sabrioğlu, ”Gelişen, değişen Masa Tenisi” sloganıyla yapılmayanları yapmaya aday olacaklarını ifade etti. Başta Yalova, Adana, Balıkesir, Çorum, Ankara ve İzmir gibi Masa Tenisinin lokomotifi illerden aldığı destekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Sabrioğlu, büyük hedeflere ulaşmak için nitelikli kadrolara ihtiyaç olduğunun altını çizdi.
Yıllarca sporcu, kulüp yöneticisi ve teknik adam olarak Türk Masa Tenisine hizmet ettiğine dikkat çeken Sabrioğlu, bu sporun içinden gelen biri olarak en büyük faydayı kendisinin vereceğine inandığını belirtti.
Yukarıdaki yazı Masa Tenisi Dünyasında 22/3/2021 tarihinde yayınlandı. Ben Murat İlter’i tanırım çok
iyi bir gazetecidir. Yazdığı kelimelerin ne anlama geldiğini bilir.
Yukarıdaki yazıda benim dikkatimi çeken Sabrioğlu çok büyük projelerle ve finansal kaynaklar ile
yönetime talip olduğunu söylemiş.
Büyük projelerin neler olduğunu zamanı gelince kendisi açıklayacaktır herhalde. Benim üzerinde durmak istediğim ve anlamaya çalıştığım finansal kaynaklar dediği nedir.?
Bu söylem bir spor kulübüne başkan adayı için normaldir. Aday finansal kaynaklar ile geliyorum, kulübün bütün borçlarını bir senede ödeyeceğim, stat yapacağım veya transfer yapıp kulübü seneye şampiyonluk yapacağım diyebilir. 
Federasyon başkanlığına aday olan bir kişinin Para İle Geliyorum demesini ilk defa duyuyorum. Dünyanın ileri masa tenisi ülkelerinde böyle bir şey var mı bilmiyorum. ? Almanya, İsveç Federasyon başkanları para ile mi geldiler.?
Sabrioğlu ne iş yaparak bu paraları kazanmıştır.? Geçen sene ne kadar vergi vermiştir.?
Sabrioğlu bildiğim kadarı ile Beşiktaş Masa Tenisi Şube Sorumlusu. O kadar parası vardı niçin İbrahim ile Talha’nın Fenerbahçe’ye gitmelerine engel olamadı.? Hadi engel olamadı, niçin onlardan daha iyilerini transfer edemedi. ?
Beşiktaş şube sorumlusunun işi Fenerbahçe’yi şampiyon yapmak mıdır.?
Federasyon Başkanlığı Ciddi Bir İştir.

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık