Beğenilenler

Ece & Efe Haraç Kardeşler…..İsveç Açık’da…….Türkiye’yi Temsil Etmeye Devam Ediyorlar……

İsveç’in Örebro kentinde son iki gününe girilen “2020 ITTF World Junior Circuit, Swedish Junior&Cadet Open” ve “Safir International 2020” turnuvalarında, Milli sporcularımız, Ece Haraç ve Orhan Efe Haraç sahaya çıktı.

Orhan Efe, ITTF Yıldızlar ve Küçükler kategorisinde sahaya inerken, Yıldızlar kategorisinde İngiliz Thomis’e 3-1, Danimarkalı Laursen 3-1 ve İsveçli Alestedt’e de 3-1 yenilerek elendi. Sporcumuz kendi yaş grubunda grup maçlarında Singapurlu Yang Zi’ye 3-1 kaybedip dörtlü grupta 3. sırayı aldı. Consolation maçlarında yoluna devam eden Orhan Efe, Danimarkalı Gronborg’u 3-0, İsveçli Gustavsson’u da 3-1 yendi. Finale çıkma maçında Danimarkalı Fly-Kristensen’e 3-1 yenilen sporcumuz, ilk turnuvasında Consolation yarı finali oynayıp gelecek için iyi sinyaller verdi.

2019 Avrupa 2.si sporcumuz Ece Haraç, gün içerisinde İsveç Safir International turnuvasının, 21 Yaş Altı kategorisinde oynadı. İlk rakibi Finlandiyalı Ramona Betz’i 3-0 geçmeyi başardı. İkinci maçında da İsveçli Kornelia Jönsson’u da 3-0 geçen milli sporcumuz bir sonraki maçında Rus Liubov Tentser ile karşılaştı. Önceki turda Japon seribaşı Yumeko Takayama’yı yenen Liubov, Ece karşısında 3-0’lık bir galibiyet aldı. Sporcumuz günü ilk 16’da noktaladı.
Kafilemiz, 14 Yaş altı erkek (Orhan Efe) ve 18 Yaş altı bayan (Ece) maçlarını oynayıp, turnuvayı noktalayacak. Ekibimize yürekten başarılar diliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık