Beğenilenler

Ece Haraç & Özge Yılmaz……U21 Avrupa Şampiyonu……Tarihi Bir Başarı…

10/14 Kasım 2021 Tarihleri Arasında Belçika’nın Spa kentinde yapılan U21Avrupa şampiyonasında

Ece Haraç & Özge Yılmaz Avrupa Şampiyonu oldular.

Nefes kesen maçların ardından finalde 2-0 geriden gelerek Sırp’ları 3-2 Yendiler. Avrupa finalinde 2-0 geriden gelerek 3-2 almayı ancak büyük oyuncular ve büyük koçlar başarabilir. Koç Bayram Ali Yıldız maçı almamızda büyük pay sahibi oldu. 

Federasyon Başkanı Oktay Çimen’i ve Yönetim Kurulunu kutluyorum. En doğru koçu görevlendirdiler TMTF’de güzel işler olacak. Altın kızlarımız henüz çok gençler, doğru desteklerle başarıları devam edecektir.

Eski Başkan Fatih Karaca ve yine eski yöneticilerden Metin Kilik’in niçin kafile ile gittiğini anlayamadım! Kendi imkanlarıyla gittiyseler birşey diyemeyiz ancak Federasyon bütçesi kullanıldıysa doğru bulmam.

Çok büyük bir iş başarıldı, ama yolun başındayız. Olimpiyatlar ve Dünya şampiyonaları var. Ece & Özge bu seviyelerde oynayıp kürsüye çıkabilecek yetenekteler. Çok çalışmaları gerekiyor. Biz de camia olarak kızlarımızın yanında yer almaya devam edeceğiz.

Bu şampiyonadan sonra masa tenisine başlamak isteğen çocuklarımızın sayısında büyük artış olabilir. Başarı katılımı arttırır. Türkiye bir masa tenisi ülkesi olmalıdır.

Avrupa şampiyonu olan sporculara (Güreş, Tekvando, Voleybol vb) verilen desteklerin (Ev, Araba, Altın, Maaş vb) hepsi kızlarımıza ve Bayram Ali Yıldız’a verilmelidir. Takipçisi olacağım.

Türkiye Sizi Çok Seviyor, Türkiye Sizin İle Gurur Duyuyor.

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık