Beğenilenler

Ece ve Efe……… İsveç Yıldız & Genç Açık’ta

Dünya Masa Tenisi Federasyonu’nun sezon genelinde yaptığı önemli turnuvalardan 2020 İsveç Yıldız & Genç Açık ve Uluslararası bazda aynı tarihlerde yapılan Safir International açık turnuvasına ülkemizi temsilen 2019 Avrupa finalistimiz Ece Haraç ve ilk kez yurtdışı deneyimi yaşayacak olan Efe Haraç, antrenör olarak görev alan Samet Polat ile Ahmet Başol Haraç Örebro kentine hareket etti. Stockholm’de Büyükelçimiz Emre Yunt’un da ağırladığı kafilemiz, sıcak geçen bir karşılamanın ardından maçlar için Örebro’da hazırlıklarına başladı.

ITTF sıralaması için çok önemli puanlar verecek olan turnuvada Ece, seribaşı listesinde 8. sırada yer almaya hak kazandı ve ana tablodan başlayarak önemli bir avantaja sahip. Rakiplerininin birçoğuna aşina olan sporcumuzun yanı sıra ITTF’in sayılı müsabakalarında yapılan “Mini Cadet” turnuvasına katılacak Efe’nin de başarılı olacaklarına camianın büyük çoğunluğu inanıyor ve destekliyor.
Sporcularımızın 1 haftada 2 turnuva oynamasının maç tecrübesi açısından çok büyük bir katkı yapmasını umuyor ve gelme ihtimali olan madalyalarımızın yolunu gözlüyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık