Beğenilenler

Federasyon Başkan Adayı……Safa Avcı…..Adaylıktan Çekildi…..

TMTF Başkanı Fatih Karaca, başarısız yönetim süreci ve yanlış icraatleri sebebi ile tepkilerden Başkan adayı olamadı.

Camiayı küstüren, özellikle yanlış hoca seçimlerinden kaynaklı antrenörler ve sporcular tarafından istenmeyen Karaca’nın TMTF Başkanlığı kısa sürdü.

Durum böyle olunca tekrar aday olamayıp, yakın arkadaşı ve faal sporcu olan Safa Avcı’yı aday olarak gösteren Karaca’nın hesabı burada da tutmadı.

Karaca’nın TMTF’de ki başarısız ve istikrarsız yöneticilik sürecinden kaynaklı camia Karaca’nın adayı Safa Avcı’ya da ilgi göstermedi ve destek vermedi. Ankara’da ki büyükleri de bu iş olmaz deyince Karaca havlu attı ve Safa Avcı adaylığı sosyal medyada sadece 2 paylaşımla, adayım ve çekiliyorum mesajlarıyla sona ermiş oldu!..

Peki TMTF seçimlerinde bundan sonra Fatih Karaca etkili olabilir mi? Bence olmaz, hatta adaylardan hangisine yakın durursa o adayın aleyhine bir durum oluşabilir. Karaca döneminde sporcusundan, antrenörüne, veteran gruplarından, müeseselere kadar herkes mutsuz ve tepkili… Yönetimiyle de uyum içinde çalışamayan Karaca, sportif başarı da olmayınca Bakanlık nezdinde de gözden düştü ve dönemi kısa sürdü.


Karaca’nın en büyük hatalarından biri, sporculukları devam eden yakın arkadaşlarını antrenör olarak görevlendirmesi ve tercihini sürekli onlardan yana kullanması oldu. Bu tutum, ehliyet sahibi, emekçi antrenörlerimizden büyük tepki aldı. Karaca bu konuda ki yanlış tercihlerinde ısrarcı oldu, faal sporculuğu devam eden yakın arkadaşlarını antrenör olarak ülke ülke gezdirdi!..

Burası kimsenin arka bahçesi değil.

Kimse kafasına ve şahsi çıkarlarına göre hareket edemez. Milli Takım ve Milli takım antrenörlüğü ciddi konulardır. Milli takımımız ve ülkemizin prestiji herşeyin önündedir.

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Discussion

 1. Avatar Harun SEVİNÇ

  Çok Güzel Tesbitler…
  Camiamız İÇİN

  Hayırlısı olur
  İNŞAALLAH

  Sportif Selamlar
  12 Ekim 2021 Salı
  🇹🇷
  📱+90(532) 642 66 66
  📱+1 85 676 – 1154
  🇹🇷
  Harun SEVİNÇ

  1. yonetim yonetim

   Sevgili Harun, senin gibi camianın ileri gelenlerinin yorumları benim için çok değerli. Teşekkür Ederim

 2. Avatar Lord Medya

  Son derece hatalı ve yakışıksız tespitler. Belli bir yaşını almış bir beyfendiden daha güzel işler beklenir. Masa Tenisine her kim elinden ne geldiyse destek olduysa öncelikle teşekkür edilmeli. Belli isimler üzerinde gidilerek yapılmak istenen çok açık bellidir bu süreçte. Kimsenin yapılan bu yargı ve karalamalara itibar etmediğini bilmeniz gerekiyor. Lütfen kendinize daha farklı hobiler edininiz.

  1. yonetim yonetim

   Yorumunuzu dikkat ile okudum. Düşüncelerinizi son derece güzel bir üslupla yazmışsınız. Yorum yapan kısımda ‘Lord Medya’ yazıyorsunuz. Bu benim Digital dergimin adı, yani yorumu ben yapmış gibi görünüyorum. Verdiğiniz lord@gmail.com diye bir mail adresi yok. İsminizi ve mail adresinizi doğru yazmamış olmanıza rağmen yorumunuzu yayınladım. Cem Avunduk

Yukarıya çık