Beğenilenler

ITTF´den 6 Nisan’a Özel Kutlama Aktivitesi

“COVID-19´un dünyaya yayılmasının ışığında, Dünya Masa Tenisi Günü – sporumuzun 6 Nisan 2020´de gerçekleşecek yıllık kutlaması – önceki yıllardan çok farklı bir şekil alacaktır. Geleneksel sosyal toplanmalar, gündelik masa tenisi aktiviteleri ve dünya çapındaki hayırseverlik etkinlikleri yerine, bu kez insanlar sporumuzla sosyal medyaya planlanan girişimler aracılığıyla bağlı kalacaktır.

ITTF Vakfı tarafından yürütülen ve ITTF tarafından desteklenen Dünya Masa Tenisi Günü yıldan yıla, 2019 yılında rekor kırarak 107 ülkede kayıtlı 922 etkinlikle, muhteşem bir şekilde gelişmektedir.
2020 Dünya Masa Tenisi Günü´nün mevcut dönemde  evde kalması gereken herkes için farklı bir yöne evrilirken, altta insanların 2 hafta içerisinde sabırsızlıkla bekleyeceği şeyi görebilirsiniz:
Tarih yazın ve en uzun masa tenisi rallisine katkıda bulunun. Gerçek bir Dünya Masa Tenisi Günü ruhunda, herkes katılım gösterebilir! Tüm yapmanız gereken sadece bu sosyal medya tanıtım videosuna, masa tenisi topuna bir vuruş videonuzu göndermek. Sadece tek bir vuruş yeterli, ancak yaratıcı olmalı! Topa vurmak için evin etrafındaki herhangi bir eşyayı seçebilir veya muazzam bir gösteri sayısı deneyebilirsiniz. Nerede olursanız olun, videonuzu herhangi bir yerde kaydedebilirsiniz. En çılgın, en eğlenceli videolar bir araya getirilip, en uzun online ralli oluşturulacak ve ITTF & ITTF Vakfı sosyal medya kanallarında 6 Nisan 2020´de yayınlanacaktır!
– Teknik Detaylar
Lütfen videonuzu yatay şekilde ve ön taraftan çekin (tanıtım videosundaki gibi.) Ardından, videonuzu bu linke gönderin ve bize adınızı, şehrinizi ve ülkenizi belirtin. Videoları iletmeniz için son tarih 2 Nisan 2020´dir!

6 Nisan 2020´de gözlerinizi ITTF´in dijital kanallarından ayırmak istemeyeceksiniz, özellikle 24 saat boyunca ITTF´in Facebook sayfasında yapılacak ve 00:00´da başlayacak yayınla. Bu 24 saatlik orijinal, önceden görülmemiş, hepsi HD kalitedeki arşiv görüntüleri, sizleri geçmişten günümüze klasik, unutulmayan birçok maçı ve sporumuzu oynamış bir çok efsanenin görüntüleriyle bir yolculuğa çıkaracaktır. Hepsi bu kadar da değil, sizi festival havasına çekmek için 24 saatlik programda bazı noktalarda gizlenmiş Paskalya Yumurtaları yer alacaktır. Masa tenisi severlerin en fazla yumurtayı toplayıp, bu yumurtaları gösteren bir öz çekim yapıp, bu fotoğrafı online atmasının ardından, bu kişiler arasında çekiliş yapılıp, imzalı top ve raketler hediye edilecektir.

#SafeTableTennis videolarının sosyal medyada dolaştığını görmüş olabilirsiniz. Bu videolar arasında en iyi masa tenisi sever gönderileri ITTF tarafından sosyal kanallarda sunulacaktır.

COVID-19 tabi ki sporcularımızı da etkiliyor, sporcularımız da videolarını göndererek antrenman rutinlerini nasıl devam ettirip formlarını karantinada bile korumaya çalıştıklarını gösteriyorlar. En iyi #TrainLikeAPro videoları da ITTF sosyal kanallarında yayınlanmaya devam etmektedir.”
TMTF
Sevgi & Saygılarımla

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık