Beğenilenler

Loop Masa Tenisi

LOOP Masa Tenisi ve Spor Ekipmanları Tic. A.Ş. ülkemiz adına masa tenisi sporunu ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarı ile temsil etmiş sporcuların kurmuş olduğu bir şirkettir.

Bu şirketi kurmaktaki amacımız, masa tenisine gönül vermiş sporcuların oyunlarını geliştirmelerine yardımcı olmak ve oynadıkları oyundan hoşnut olmalarını sağlamaktır. Hedefimiz başlangıç seviyesinden üst seviyeye kadar her düzeyde masa tenisi oynayan sporculara ihtiyaçları olan en kaliteli spor malzemelerini tedarik etmektir.

Ürün alanımızda, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ile masa, top, tekstil gibi malzemeler için sponsorluk anlaşması imzalamış olan ve Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız Alman markası JOOLA’nın yanısıra, YASAKA, DONIC, HANNO, ASICS, FRIENDSHIP, KINGNIK ve DAWEI gibi dünyaca tanınan ve aranan markaların malzemeleri vardır.

Bu malzemelerle ilgili oluşabilecek herhangi bir ihtiyacınızda sizlere her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla;

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık