Beğenilenler

Lord Masa Tenisi Masaları….(Kbs 25-2 ITTF Onaylı Maç Masası)……..(Kbs 18-1 Antrenman Masası)……

Lord Masa Tenisi Masaları…..(Kbs 25-2 ITTF Onaylı Maç Masası)

”Kbs Masalarının gözbebeği, mühendislerimizin özverili çalışmaları ustalarımızın emekleriyle buluştu. ”25-2 ”görüntüsü, performansı ve aerodinamik yapısıyla Masa Tenisi Dünyasında yeni bir heyecan getirmeye hazırlanıyor.”

 

 Ürün Özellikleri.

 Masamız  ITTF onaylı olup fabrikamızda tamamen Türk yapımı ve Yerli Üretimdir. Ayrıca masamız ISO 9001 ve TSE belgelerine sahiptir.

– Masanın üst yüzeyi en az 2740 mm uzunluğunda ve en az 1525 mm genişliğindedir. Yerden yüksekliği en az 760 mm’dir.

– Oyun alanı yüzeyi her yerde koyu mavi renkli ve mattır. Renk açıklığı %40’ın altındadır. Oyun alanının uzun ve kısa kenarlarında 2 cm genişliğinde beyaz çizgi vardır. Beyaz çizginin masanın bitimine mesafesi 30 mm ve masanın yarısına olan mesafesi de 5 mm’dir.

– Masa tablası 25 mm kalınlığında MDF’den yapılmıştır.

– Masa kenarı çıtaları çelikten imal edilmiştir ve kullanıcıya zarar vermemesi için masa köşelerinde plastik malzemeden imal edilmiş tapalar vardır. Kenar çıtaları siyah renklidir. Kenar çıtaları üzerinde üretici olan biz KBS ve ITTF logosu yer almaktadır.

– Masalar iki parçadan oluşmuş ve katlanabilir şekildedir.

– Masaların her yarısında biri oynama pozisyonunda biri saklama pozisyonunda olmak üzere 2’şer otomatik kilit mekanizması vardır.

– Masaların her yarısında, masayı her yöne döndürebilen 100 mm çapında 2’şer teker yer almaktadır. Toplam 8 tekerden 4’ü dönerli frenli teker, 4’ü dönerli frensiz tekerdir. Frenli tekerlerkler oyuncudan en uzak masa bitiminde olacaktır. Tekerler yüzeyleri keskin ve aşındırıcı değildir. Bu sayede masamız Indoor kullanım için de uygun haldedir.

Masaların ayak panolarına baskı fiyatlara dahildir.
Siparişler 30 iş gününde teslim edilir.
Fiyatlara Kdv ve Nakliye dahil değildir.
Ödeme %50 Sipariş zamanı,%50 Teslimde.
Lord …..(Kbs 25-2 ITTF Onaylı Maç Masası)…540.00 Usd veya 451.00 Eur

Lord Masa Tenisi Masaları…Kbs 18-1 (Antrenman Masası)

 

Ürün Özellikleri

_Masanın üst yüzeyi en az 2740 mm uzunluğunda ve en az 1525 mm genişliğindedir. Yerden yüksekliği en az 760 mm’dir. Oyun alanı yüzeyi her yerde koyu mavi renkli ve mattır. Renk açıklığı %40’ın altındadır. Oyun alanının uzun ve kısa kenarlarında 2 cm genişliğinde beyaz çizgi vardır. Beyaz çizginin masanın bitimine mesafesi 30 mm ve masanın yarısına olan mesafesi de 5 mm’dir.

_Masa tablası 18 mm kalınlığında MDF’den yapılmıştır.

_Masa kenarı çıtaları çelikten imal edilmiştir ve kullanıcıya zarar vermemesi için masa köşelerinde plastik malzemeden imal edilmiş tapalar vardır. Kenar çıtaları siyah renklidir. Kenar çıtaları üzerinde üreticinin logosu yer almaktadır.

_Oyun alanının yüzeyi, 30 cm yüksekten bırakılan nizami bir topu, her yerinde en az 23 cm zıplatabilmektedir.

_Çift maçları için oyun alanı diklemesine tam ortadan 3 mm genişliğinde beyaz bir çizgi ile iki eşit parçaya bölünmüştür.

_Masalar iki parçadan oluşmuş ve katlanabilir şekildedir. Masaların her yarısında biri oynama pozisyonunda biri saklama pozisyonunda olmak üzere 2’şer otomatik kilit mekanizması vardır.

_Masaların her yarısında, masayı her yöne döndürebilen 75 mm çapında 2’şer teker yer almaktadır. Toplam 4 tekerden 2’si dönerli frenli teker, 2’si dönerli frensiz tekerdir.

_Masa profilleri 30mm x 30 mm kesitinden yapılacaktır.

_Özel dayanıklı örgü file kullanılmaktadır. File setinde hem hassas yükseklik hem de hassas gergi ayarı vardır.

_Kullanıcı hatalarına ve darbeye maruz kalmadıkça, kasten kırılıp zarar verilmedikçe 2 yıl garantilidir.

KBS Stand Sergileme Sistemleri, yukarıda özellikleri belirtilen KBS 18-1 ürününü, ekte yer alan ISO 9001 kalite belgesi şartları dahilinde üretmektedir.

Masaların ayak panolarına baskı fiyatlara dahildir.
Siparişler 30 iş gününde teslim edilir.
Fiyatlara Kdv ve Nakliye dahil değildir.
Ödeme %50 Sipariş zamanı,%50 Teslimde.
Lord …..(Kbs 18-1 Antrenman Masası)…..345.00 Usd veya 288.00 Eur

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık