Beğenilenler

Masa Tenisi’nde Olimpik Havuzda Yer Alan Milli Sporcumuz, Gururumuz ve Umudumuz Ece Haraç….. Lord Medya BeachPong Festivalinde

Milli Takım ve Olimpik kadro sporcumuz Ece Haraç, (18 Yaş) Masa Tenisinde Türkiye’nin umutlarından.

Balkan ve Türkiye Gençler Şampiyonu. Büyüklerde genç yaşına rağmen Türkiye Şampiyonasında final yaptı.

Kariyerinde Büyüklerde ve gençlerde Balkan Şampiyonlukları, 3 kez Avrupa üçüncülüğü, 1 kez Avrupa ikinciliği, Malta’da yapılan okullar arası şampiyonada Dünya dördüncülüğü ve Türkiye Şampiyonlukları var.

Ülkemizi, Milli formayla, yıldız, genç ve büyüklerde defalarca başarıyla temsil etti. Ülkemiz adına Masa Tenisinde ilklere imza attı…

Yalova Belediye Gençlik Spor  altyapısında yetişti. Takımıyla namağlup olarak Birinci Lig şampiyonluğu yaşadı. Süper Lig de oynadığı ilk yıl da takım arkadaşlarıyla Yalova takımını üçüncü yaptı. Süper Lig de geçen yıl Bursa Büyükşehir Belediye Spor da oynadı ve Bursa Takımını Türkiye Süper Lig Şampiyonu yaptı. Bu sezon ligin güçlü takımı Tigem Spora transfer oldu, Süper Lig de başarılı performansını sürdürüyor…

Hedeflerinde, Tigem formasıyla Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu, U19-U21 ve Senior kategorilerinde Avrupa Şampiyonluğu yaşamak ve 2024 yılında düzenlenecek Paris Olimpiyatlarında ülkemizi temsil etmek var. Gelecek sezon Masa Tenisi kariyerine Avrupa’nın en iyi ve zor ligi olan Almanya Bundesliga da devam etmek istiyor…

Mütevazi, sempatik kişiliği ve müthiş kariyeriyle, Ece Haraç, BeachPong Festivaline renk katacak
Başarılı sporcumuzu izlemekten zevk alacaksınız. BeachPong Festivalinde, Ece Haraç’ı gören ve izleyen yüzlerce genç Masa Tenisini sevecektir.

Lord Medya Beachpong Festivali……Sporcular…….Fatoş Çelikbilek

Kartal İlkokulunda başlayan Masa Tenisi Serüvenim aralıksız devam ediyor.

Yıldız, minik gençler ve büyüklerde Türkiye şampiyonluklarım var.

Milli takımlarda defalarca oynadım.

1990 yılında Hürriyet gazetesi tarafından  yılın sporcusu seçildim.

BeachPong Festivalini Cem bana anlattığında tereddütsüz katıldım.

Masa Tenisine çok büyük katkılarda bulunacağına inanıyorum.

Fatoş Güzelliği ve Seyretmesi Çok Güzel Oyun Stili ile BeachPong Festivaline Renk Katacaktır.

Lord Medya Beachpong Festivali……Sporcular…….Ferhat Erduran

Ferhat Erduran masa tenisi sporuna 1974 yılında İstanbul da İlhami Ahmed Örnekal ilkokulunda başladı. 1980 yılında genç milli masa tenisi takımına, daha sonra A milli takıma seçildi. Halen aktif olarak sürdürdüğü uzun spor hayatı boyunca ülkemizi Avrupa şampiyonalarında, Avrupa liglerinde, Akdeniz oyunlarında, Balkan şampiyonalarında, Dünya üniversite oyunlarında milli takım sporcusu olarak temsil etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Fenerbahçe, MAN spor, Efes Pilsen, Halk Bankası, Petrol ofisi, Sarkuysan, Temsa Global ve FVMTD gibi kulüplerde forma giydi.  Oynadığı bu kulüplerin pek çok İstanbul ve Türkiye şampiyonluklarında pay sahibi oldu, ferdi müsabakalarda da defalarca şeref kürsüsüne çıktı.

Ferhat Masa Tenisi Tarihinin  Gelmiş Geçmiş En Efendi Oyuncusudur.

Cem Avunduk’un Yaptığı Organizasyonlar

1970 Yılında Fenerbahçe’de başlayan Masa Tenisi hayatım 1978 yılında iş hayatına başlamam nedeni sona erdi. Bu kısa süre içinde Türkiye Çift Erkekler Türkiye Şampiyonluğu dahil bir çok derece elde ettim.

İş hayatım boyunca 16 adet Spor Fuarı yaptım. 4 defa dünyanın en büyük Spor Fuarı olan Münih’deki ISPO Fuarına Türkiye’deki spor malzemesi üreten firmalarını götürdüm. 4 adet Otomatıv Fuarı yaptım. Spor fuarlarım içinde defileler düzenledim. Uluslararası güzellik yarışmalarında yönetici olarak yer aldım. Yaptığım her organizasyon Tv ve basında uzun süre yer aldı.

2018 Senesinde çok güzel anılarımın olduğu Masa Tenisi camiasına geri döndüm. O günden beri Lord Medya internet dergimde sadece Masa Tenisi ile ilgili hem haber hem de yorumlar yapıyorum.

Uzun zamandır projesi, tasarımı ve ismi bana ait olan BeachPong Festivali için çalışıyorum. BeachPong Beach Volley sahasına konan iki adet masa ile yapılan bir turnuvadır. Festival olma sebebi içinde Canlı Müzik, Defile, Showlar, Miss Table Tennis, Best Foto, Best Point yarışmaları ile zenginleştirilmiş 5 saat süren bir organizasyon olmasıdır.

Festivali kendi sosyal hesaplarımdan 500.000 kişiye canlı yayın yapacağım. Ayrıca TV kanalları ile canlı yayın görüşmelerim devam ediyor.

Yarışmaya katılacak 4 kadın ve 4 erkek sporcuyu Lord Medya seçecektir. Bunların arasında Avrupa şampiyonaları dahil bir çok sporcu ile görüşüyorum. İsimler kesinleştikçe sizler ile paylaşacağım.

Festivali kendi beldelerinde yapmam beni çağıran belediyelere  Pandemi tamamen bittikten sonra cevap vereceğim. Benim tahminim 2022 Temmuz veya 2023 Temmuz.

Her saniyesini büyük emek ve özveri ile hazırladığım BeachPong Festivali Benim Final Projem olacak.

Lord Medya BeachPong Festivali
Türk Plajlarından Çıkıp, Dünya Plajlarına Yayılacak.

Sevgi ve Saygılarımla

Cem Avunduk / Lord Medya Editörü.

 

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık