Beğenilenler

Lord Medya ….BeachPong Festivali

BeachPong Festivali nedir ?

Lord Medya tarafından kullanılan isim, Plajda Ping-Pong anlamına geliyor.

Plaj voleybolu sahasına konan 2 dış mekan Masa Tenisi masası ile 5 saat süren Masa Tenisi turnuvasıdır.

Festival olma nedeni, Masa Tenisine ilave canlı müzik, bando, folklor, defile ve çeşitli showlar festivale dönüşmesidir.

Sponsörler, Katılımcılar, Masa Tenisi Dernekleri ve Belediyeler ile birlikte organize edilmesi planlanmıştır.

BeachPong Festivalinin Amacı Nedir ?

1- Festival boyunca her yaştan insanın bu sporu yapabildiğini göstermek böylece herkesi spor yapmaya teşvik etmek.

2-Sporun aynı zamanda eğlence ile birlikte yapılabildiğini herkesle birlikte yaşamak.

3-Gençlere Masa Tenisini sevdirmek ve geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek.

4-Belediye’nin tanıtımına faydalı olması.

Yapılacak bu festivallerin yöre  halkına ve misafirlerine uzun yıllar unutamayacakları 5 saat yaşatacağını umuyorum ve işbirliğimizin hayırlı olmasını diliyorum.

Katılımcılar

4 Erkek 4 Kadın sporcu katılacaktır. Sporcular Lord Medya Tarafından seçilecektir.

Bu sporcular profesyonel oyuncular, eski şampiyonalar, yabancı oyuncular arasından olacaktır.

4 Takım yarışacaktır. Takımlar 1 Erkek 1 Kadından oluşmaktadır. Maçlar eleme usulu olacaktır.

İlk Maç Kadınlar arasında 3 set üzerinden yapılacak, ikinci maç erkekler arasında ve üçüncü maç karma çift maçı olacak.

Takım maçlarından sonra 4 erkek kendi arasında, 4 kadın kendi arasında ferdi maçları yapacaktır.

Maç Programı

Saat 14.00 Yarı Final Takım Maçları

Konser

Saat 15.00 Erkekler ve Kadınlar Ferdi Yarı final Maçları

Defile, Foklor

Konser,

17.00 Takım ve Ferdi Finaller

BeachPong       Maçların…………………Ödül Töreni

BeachPong      Miss Table Tennis……Ödül Töreni

BeachPong      Best Foto………………..Ödül Töreni

BeachPong      Best Point…………….. Ödül Töreni

Metin Önderoğlu Festival Süresince Bizler İle Olacak

Organizasyonda yer alıp ürünlerini binlerce kişiye tanıtmak ve pazarlamak isteyen kuruluşlar ile görüşmeler devam ediyor.

Festivale katılan firmaların bilgilerini içeren ‘Festival Kataloğu’ Sosyal Medya’dan 500.000 kişiye ulaştırılacaktır.

E-mail:

Türkiye’nin en büyük Şirketlerine ve Turizm tesislerine Festival kataloğu E-mail olarak gönderilecektir.

Facebook:

Lord Medya olarak toplam 110.000 kişilik 7 adet facebook sayfalarını yönetmekteyiz. Ayrıca Türkiye’deki bütün Masa Tenisi Facebook sayfalarında haberlerimiz paylaşılmaktadır. Festival zamanında Facebook’a reklam vererek ‘Festival Kataloğunu’ 500.000 kişiye ulaştırılacaktır. Facebook sayfalarımızdan maçlar naklen yayınlanacaktır.

 

Twitter ve İnstegram

Lord Medya sahip olduğu Twitter ve İnstegram hesaplarından ve verilecek reklamlar ile ‘Festival kataloğu’ 500.000 kişiye ulaşılacaktır.

Spor Kanalları ile naklen yayın için görüşmelerimiz devam ediyor.

Festivale ilginin artması için sporcular ve sanatçılarımızı festivale getirmek için faaliyetlerimiz festival zamanına kadar devam edecek.

Organizasyonda yer alıp ürünlerini binlerce kişiye tanıtmak ve pazarlamak isteyen kuruluşlar ile görüşmeler devam ediyor.

Festivale katılan firmaların bilgilerini içeren ‘Festival Kataloğu’ Sosyal Medya’dan 500.000 kişiye ulaştırılacaktır.

Festivale katılmak isteyen firmalar. 5 saat sürecek bu organizasyon sırasında, plajda bulunan binlerce kişiye ürünlerini tanıtma ve pazarlama fırsatı bulacaklardır.

Bayrak

Bayrak satın alan katılımcılara,  bayrakları Lord Medya tarafından katılımcının istediği dizaynde yaptırılıp anlaşma yapılan yerlere asılacak veya dikilecektir. Katılımcı istediği adet bayrak alabilir. Bayraklar festival sonunda firmaya hediye edilecektir. Bir adet bayrak 2.000 Tl + KDV Anlaşma yapıldıktan sonra Festival zamanına kadar Festival tanıtımlarında Katılımcı firma  yer alacaktır.

Broşür

Broşür Standında yer almak isteyen katılımcılar, Lord Medya yetkililerine teslim ettikleri broşürleri Lord Medya tarafından görevlendirilen hostesler tarafından katılımcıların istekleri ve direktifleri doğrultusunda dağıtacaklardır. Hostesler dağıttıkları broşürleri kimlere verdiklerinin isimlerini, mail adreslerini, telefonlarını ve mesajlarını firmaya iletecektir. Broşür Standında yer almak 4.000 Tl +KDV Anlaşma yapıldıktan sonra, Festival zamanına kadar Festival tanıtımlarında yer alacaktır.

Çadır

Çadır satın alan katılımcılara, çadırları Lord Medya tarafından, kurulu bir şekilde katılımcı firmaya teslim edilecektir. Katılımcı firma burada ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapabilecektir. Çadır güvenliği katılımcı firmaya aittir. Çadır ebatları 3 metre X 3 metre 9 metre karedir.  Bir çadır 10.000 Tl + KDV Anlaşma yapıldıktan sonra Festival zamanına kadar Festival tanıtımlarında Katılımcı firma  yer alacaktır.

PANO

Masaların etrafını saran panolar 2m x 1.50 m ebadındadır. Bir adet Pano 10.000 Tl dir.Pano Lord Medya Tarafından yaptırılıp yerlerine konacaktır. Festivalden sonra firma yetkililerine teslim edilecektir.

Masa Altı ve Hakem Masaları Panosu

Masanın altı 4 adet pano 2 adet 1.50 metre x 0,75 cm ve 2 adet 3.00 metre x 0,75 cm ve hakem masalarının etrafı. 20.000 Tl +KDV  Pano satın alan katılımcıların panoları firma yetkililerinin istekleri doğrultusunda Lord Medya tarafından hazırlanıp, yerlerine konacaktır. Festivalden sonra firma yetkililerine teslim edilecektir. Festival zamanına kadar Festival tanıtımlarında Katılımcı firma  yer alacaktır.

Sponsor

Sponsor olan firma ile özel olarak karşılıklı olarak konuşulup istekleri konusunda anlaşma sağlanacaktır. Firma Festival tanıtımlarında %25 oranında yer alacaktır. Sponsor 80.000 Tl + KDV . Bu ücretİn içinde bir adet çadır ve 4 adet bayrak dahildir.  Anlaşma yapıldıktan sonra Festival zamanına kadar Festival tanıtımlarında Katılımcı firma  yer alacaktır.

……Geleceğin Şampiyonları Sahillerden Çıkacak…..

 

                                          Sözleşme

Madde 1- Taraflar

Bir taraftan Barbaros Mah. Morleylak sok. Ağaoğlu Andromeda Rezidans C/1 Blok Daire 212 Ataşehir 34746 adresinde yer alan Lord Medya Cem Avunduk ile ……………………………………………………………………………………………………………………          adresinde yer alan …………………………………………………………………………………………………….(kısaca Katılımcı olarak anılacaktır)

Madde 2- Konu

Bu Sözleşme Cem Avunduk ile Katılımcı’nın  (Lord Medya BeachPong Festivali )…………………….sponsör, çadır,broşür standı ve bayrak ile ilgili anlaşma şekli ve şartları düzenlemektedir.

Madde 3- Kapsam

Anlaşma Yapılan BeachPong festivalinde

  1. Bayrak satın alan katılımcılara,  bayrakları Lord Medya tarafından katılımcının istediği dizaynde yaptırılıp anlaşma yapılan yerlere asılacak veya dikilecektir. Katılımcı istediği adet bayrak alabilir. Bayraklar festival sonunda firmaya hediye edilecektir. Bir adet bayrak 2.000 Tl + KDV Anlaşma yapıldıktan sonra Festival zamanına kadar Festival tanıtımlarında Katılımcı firma  yer alacaktır.
  2. Broşür Standında yer almak isteyen katılımcılar, Lord Medya yetkililerine teslim ettikleri broşürleri Lord Medya tarafından görevlendirilen hostesler tarafından katılımcıların istekleri ve direktifleri doğrultusunda dağıtacaklardır. Hostesler dağıttıkları broşürleri kimlere verdiklerinin isimlerini, mail adreslerini, telefonlarını ve mesajlarını firmaya iletecektir. Broşür Standında yer almak 4.000 Tl +KDV Anlaşma yapıldıktan sonra, Festival zamanına kadar Festival tanıtımlarında yer alacaktır.
  3. Çadır satın alan katılımcılara, çadırları Lord Medya tarafından, kurulu bir şekilde katılımcı firmaya teslim edilecektir. Katılımcı firma burada ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapabilecektir. Çadır güvenliği katılımcı firmaya aittir.Çadır ebatları 3 metre X 3 metre 9 metre karedir.  Bir çadır 10.000 Tl + KDV Anlaşma yapıldıktan sonra Festival zamanına kadar Festival tanıtımlarında Katılımcı firma  yer alacaktır.
  4. Pano satın alan katılımcıların panoları firma yetkililerinin istekleri doğrultusunda Lord Medya tarafından hazırlanıp, yerlerine konacaktır. Festivalden sonra firma yetkililerine teslim edilecektir. Pano ebadı 2.00 metre x 1.50 metredir. Adet 10.000 Tl + KDV dir. Festival zamanına kadar Festival tanıtımlarında Katılımcı firma  yer alacaktır.
  5. Masanın altı 4 adet pano 2 adet 1.50 metre x 0,75 cm ve 2 adet 3.00 metre x 0,75 cm ve hakem masası etrafındaki panolar. 20.000 Tl + KDV  Pano satın alan katılımcıların panoları firma yetkililerinin istekleri doğrultusunda Lord Medya tarafından hazırlanıp, yerlerine konacaktır. Festivalden sonra firma yetkililerine teslim edilecektir. Festival zamanına kadar Festival tanıtımlarında Katılımcı firma  yer alacaktır.
  6. Sponsor olan firma ile özel olarak karşılıklı olarak konuşulup istekleri konusunda anlaşma sağlanacaktır. Firma Festival tanıtımlarında %25 oranında yer alacaktır. Sponsor 80.000 Tl + KDV . Bu ücretin içinde bir adet çadır ve 4 adet bayrak dahildir.  Anlaşma yapıldıktan sonra Festival zamanına kadar Festival tanıtımlarında Sponsor firma  yer alacaktır.
Madde 4- Ödeme

Bu sözleşmeye konu olan tüm hizmetler için hizmet bedeli olarak …………………………………TL

…………………………………………………………………………………………………..+KDV nakit olarak katılımcı firma tarafından Lord Medya Cem Avunduk’a ödenir.

Madde 5- Devir Yasağı

Taraflar, işbu sözleşmeden doğan hak ve alacaklarını üçüncü kişilere devretmeyeceklerini kabul ve taahhüt ederler.

Madde 6- Müşterek Hükümler

Taraflar sözleşme gereğince yapılacak her türlü bildirimlerin yazılı olması gerektiğini, olası değişikliklerin yazılı olarak bildirilmediği sürece yukarıdaki yazılı adreslerinin yasal tebligat adresleri olduğunu beyan ile, bu adreslere yapılacak yapılacak her türlü yazılı bildirimlerin tüm yasal ve hukuki süreçlerini peşinen kabul ederler.

Taraflar, oluşabilecek ihtilafları sulhen halletmeye çalışırlar. Bu sağlanamazsa İstanbul Mahkemeleri ve icre müdürlüklerinin yetkili olduğunu kabul ve beyan ederler.

İşbu sözleşme 6 (altı) ana maddeden ibaret olup, taraflar ile okunup , anlaşıldıktan sonra imzalanmıştır.

 

Katılımcı       Lord Medya (Cem Avunduk)        BeachPong Festivali           Tarih
…………………………………………………………………………………………………………………….
Not……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık