Beğenilenler

Lütfen Bağırmayın……. Çok Antipatik Oluyorsunuz….

İstanbul’da yapılan 1.Lig maçlarını ve Yalova’da yapılan Süper Lig maçlarını  yerinde seyrettim. Genellikle çok centilmen sporcular yetişmiş. Hepsini kutluyorum.

 

Bazı sporcular her aldıkları sayıdan sonra gereksiz yere defalarca bağırıyorlar. Rakiplerini çok rahatsız ediyorlar, salondaki diğer sporculara karşı saygısızlık ediyorlar. Hemde çok antipatik oluyorlar.

 

Bu  bağıranlar genellik ile İ.B.B oyuncuları. Çin’li antrenörleri böyle öğretiyor olabilir. Bağıran oyuncu çok rahatlıyor olabilir. ( Ben bağırarak rahatladıklarına inanmıyorum. Bilinçaltlarına böyle yerleşmiş, rahatladıklarını zannediyorlar.)

 

Salondaki herkesi rahatsız etmeye hakları yok.

 

Budapeşte’de Dünya şampiyonasını seyrediyorum. Bir tek bağıran Çin’li oyuncu yok. Harimata bağırıyor ve çok tepki çekiyor.

 

Konuştuğum bazı idareciler İ.B.B yönetiminden çekindikleri için itiraz edemediklerini söylüyorlar.

 

Hakikaten durum buysa çok vahim.

Sevgi ve Saygılarımla
Cem Avunduk
Gsm:0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

 

Hilal Yılmaz Yamak Yeni yetişen sporcular malesef Masa Tenisi oynamaktan ziyade bağırmayı daha önce öğreniyorlar. Malesef diyorum yine rakip servis kaçırınca ve balık yapınca bile bağırılıyor takım arkadaşları da alkışlıyorlar 

 

Funda Öner Ben bir çocuğu uyarınca, antrenörüm söylüyor demişti-eğitimsiz antrenörler, daha doğrusu iyi masa tenisi oynadığını düşünüp kendi kendine antrenör olanlar maalesef oluyor.

 

Hatice Güner Izler Antipatik olunduguna Kesinlikle katılıyorum , en son lig maçında bir çocuğunuzu mac esnasında uyarmak zorunda kaldım, ama maalesef bağırmayı sporun bir parçası olarak görüyorlar öyle öğretilmiş

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık