Beğenilenler

Masa Tenisi Süper Liginde……Covid -19 Vakaları…..

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu “2020-2021 Suzan Özbek Sezonu” Süper Ligi 2.etap karşılaşmaları 21-22 Kasım 2020 tarihlerinde Adana ili Adnan Menderes Spor Salonunda yapılacak.

Kadın takımlarımızdan, Trabzonspor ve Kocasinan BelediyeSpor oyuncularından Covid-19 vakasına karışanlar olduğundan dolayı her iki takımımızın Adana etabında yapacağı yarışmaların ertelenmesi talepleri, TMTF Yönetim Kurulu tarafından olumlu karşılanmış. Yönetim Kurulu kararı işle bu takımlarımızın 2.etaptaki müsabakaları bir etap sonra oynanacaktır.
Covid-19 vakalarından dolayı liglerin zamanında bitirilmesi için boş olan masalarda takımlarında müracaat etmesi halinde bir sonraki etaplarda oynanacak maçlara müsaade edilecektir.

Türkiye Süper Ligi Adana 2.etabı öncesinde; erkeklerde Beşiktaş, KBS MTD ve İstanbul BBSK 4´de 4 yaparak ilk sırayı paylaşıyorlar. Kadınlarda ise Fenerbahçe, TİGEM, Kocasinan Belediyesi ve Trabzonspor 8´er puanla ilk sırada yer alıyor.

Yukarıdaki yazıyı masa tenisi federasyonu resmi sitesinden aldım. Vakaların tüm Türkiye’de hızla  arttığı bu günlerde maçların ertelenmemesini anlamakta zorluk çekiyorum. İnsan sağlığından daha önemli ne olabilir.?

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık