Beğenilenler

Masa Tenisi Veteran Dernekleri……….Altyapıya Ne Kadar Önem Veriyorlar……………..

Masa Tenisimize büyük ivme kazandıran Veteran Masa Tenisi derneklerini, hizmetlerinden dolayı kutluyorum. Masa Tenisine Büyük hizmetler veriyorlar.

 

Bunların arasında VMTD Uluslararası Antalya Veteran Turnuvası ve Beyoğluspor’un Atina’da yapacağı dostluk turnuvası diğerlerinden çok farklı.

 

VMTD Antalya Turnuvasının bu sene 25.yapıyor. Sistem çok doğru olduğu için, yabancılar tarafından çok rağbet görüyor. Limak Kemer’de her şey dahil yabancıların çok ilgisini çekiyor. Bu sene 440 kişi katılıyor. Bu sistemde daha uygun bir yer bulunur ise 2.000 kişi de katılır.

 

Davit Kumru ve ekibinin organize edeceği Atina’daki Dostluk Turnuvası da çok güzel düşünülmüş bir organizasyon. Türkiye’den bir çok kişi Atina’ya gidip,  Yunan’lılar ile dostluk maçları yapıp, Ata’mızın evini ziyaret edecekler. Veteran derneklerine yeni bir ufuk açacak bu turnuvanın başarılı geçmesini ve ikinci organizasyonun  İstanbul’da yapılacak olmasını çok değerli buluyorum.

 

Benim asıl üzerinde durmak istediğim bu veteran dernekler, gençlere ne kadar önem veriyor. Şu anda milli olan kaç sporcumuz bu dernekler tarafından keşfedildi veya yetiştirildi.

 

Geçen yaz yıldızlar ve gençler Türkiye şampiyonasına katılan gençlerimizden derneklerden yetişen var mı ..?

 

Masa Tenisi Veteran Dernekleri……….Altyapıya Ne Kadar Önem Veriyorlar……………..

 

Sevgi ve Saygılarımla
Cem Avunduk
LordMedya Editörü
Gsm . 0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık