Beğenilenler

Masa Tenisi’ne Hizmet Veren Kuruluşlar…….Masa Tenisi Dünyası……..

Ülkemizdeki Masa Tenisi severlere gündemdeki haberleri ve görüntüleri en doğru, en hızlı  ve en tarafsız bir şekilde ulaştırmak hedefiyle 2013 Eylül ayında Gazeteci ve Spor Yazarı Murat İlter tarafından kurulan Masa Tenisi Dünyası, aynı zamanda Türkiye´de Masa Tenisi´nin sevilmesi ve tanınmasını da kendisine amaç edinmiştir.
Bugüne kadar 174 ulusal ve uluslararası organizasyondan haber, fotoğraf ve görüntü paylaşan Masa Tenisi Dünyası, web portalı ve facebook sayfasıyla, 9 bin takipçisine günlük Masa Tenisi haber akışı sağlamaktadır.
Zagreb’deki Avrupa Gençler Şampiyonası haber ve görselleriyle 15 Temmuz 2016 tarihinde facebook istatistiklerinde  54 bin erişim çizgisine kadar yükselme başarısı gösteren Masa Tenisi Dünyası, bugüne kadar geçen 7 yılda toplam 721 adet Masa Tenisi haberine imza atmıştır.
Aynı zamanda Yerel ve Ulusal Basının Masa Tenisi içerik kaynağı olan Masa Tenisi Dünyası’nda yayınlanan haber metinleri ve görselleri, yerel ve ulusal basın tarafından bir çok kez kullanılmıştır.
2013-2016 yılları arasında Masa Tenisi Dünyası Dergisi adıyla çıkarttığı Aylık Dergi ile bu alanda bir açığı kapatmayı, Masa Tenisi’nin marka değerine katkı sağlamayı amaçlayan  Masa Tenisi Dünyası Dergisi , 12 sayı boyunca camianın bu alandaki sesi olmuştur.

2016-2018 yılları arasında Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun sponsor olduğu ve SportsTV’de yayınlanan Masa Tenisi Saati TV Programının, 14 program boyunca içeriği Masa Tenisi Dünyası tarafından hazırlanmıştır.
Masa Tenisi Dünyası 7 yıl boyunca, bayanlarda 878, erkeklerde ise bin 216 olmak üzere toplam 2 bin 94 sporcunun fotoğrafını çekip arşivleyerek bu alanda önemli bir data oluşturmuş, çektiği fotoğrafları da sayfalarında paylaşarak, facebook, twitter ve instagram gibi sosyal medya mecralarında Masa Tenisi’nin gündemde kalmasına yardımcı olmuştur.

Masa Tenisi Dünyası, düzenlediği ödüllü takımlar selfi kupası ve top nerede yarışması gibi sosyal yarışmalarla Masa Tenisine heyecan katmış, çeşitli kurum, kuruluş ve dernek ile ”Her yerde Masa Tenisi” ve ”Küçük Beyaz Top” gibi Sosyal Sorumluluk Projelerine destek vererek de  Masa Tenisi’nin geniş kitlelere ulaşmasına yardımcı olmuştur.

Masa Tenisi Dünyası ayrıca 2018 yılında ilki Pendik Belediyesi Spor Salonunda, ikincisi ise Beyoğlu Spor Kulübü Spor Salonunda olmak üzere iki kez ”Masa Tenisi Basın Kupası Turnuvası” organize ederek, Ulusal Basında Masa Tenisi sevgisi ve bilgisi oluşmasına katkı sağlamıştır.

Her zaman Türk Masa Tenisi’nin marka değerinin artmasını amaçlayan Masa Tenisi Dünyası bundan sonra da bu amaç doğrultusunda hizmetlerini  sürdürmeye devam edecektir.

Masa Tenis’ne hizmet veren kuruluşlarını,
Lord Medya okuyucularına tanıtmaya devam ediyorum.
Sevgili Murat İlter Masa Tenisi Dünya’sı ile medya da 12 yıldır
hizmet vererek, bu alanda ulaşılması çok zor bir başarı elde etmiştir.
Hizmetlerine hız kesmeden devam edeceğine inanıyorum.

 

Sevgili Murat İlter senin ve Masa Tenisi Dünyası’nın yolu açık olsun.

 

Sevgi ve Saygılarımla
Gsm: 0533 3669 17 82
cem.avunduk@gmail.com

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık