Beğenilenler

Masanın Sultanları, Ece Haraç ve Özge Yılmaz’ı Mücadelelerinden Dolayı Kutluyorum ….Yeteneğiniz İle, Asaletiniz İle, Kaliteniz İle… Siz Türkiye’nin Gururusunuz…

Ece Haraç-Özge Yılmaz çifti Almanya’da “WTT Feeder Düsseldord III 2022” Şampiyonasında ilk 8’de. 🏓
KIZLARIMIZ ÇEYREK FİNALDELER. 💪
İlk 8’e girme maçında güçlü rakipleri İsveç’i üstün bir oyun ile 3-0 yenen Millilerimizin çeyrek finalde, ilk 4’e girme müsabakasında rakipleri Güney Kore.🇰🇷🇹🇷
Maç, 24 Kasım Perşembe günü Türkiye saatiyle, 12:50’de WTT Youtupe kanalında, Table4 (dörtüncü masada) canlı yayınlanacak. Bende yayını Face profilim üzerinden siz Masa Tenisi severler ile  paylaşacağım..
Güney Kore’li rakiplerimiz, CHOI Hyojoo (24 yaş) dünya 54, LEE Zion (26 yaş) dünya 64 rankinglerine (sıralamalarına) sahip, iyi, tecrübeli oyuncular.
ECE VE ÖZGE ÇOK ÖZEL YETENEKLER. 🧿
Genç kızlarımız Ece Haraç (20 yaş) ve Özge Yılmaz (20 yaş) müthiş yetenekler. Formdalar ve çok uyumlular. Son 10 yılda ülkemiz adına sayısız başarıya imza attılar. Kızlarımızı izlemekten keyif alıyoruz, her iki sporcumuzda çok genç yaşta kazandıkları başarılar ve istikrarlı spor kariyerleriyle gönlümüzü feth ettiler. Ben kızlarımıza inanıyorum, beraber bu zorlu engelide geçeceklerdir.
Kendileriyle sonsuz gurur duyuyoruz. Milli sporcularımıza katkı ve emekleri olan Federasyonumuza, kulüplerine, antrenörlerine ve ailelerine teşekkür ediyoruz. 👏
Ece ve Özge’ler kolay yetişmiyorlar. Masa Tenisi Olimpik bir branş ve bizimde Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ve camia olarak Olimpik hedefimiz var, bu genç sporcularımıza sahip çıkıp, her anlarını planlamamız ve gerekirse Dünya da kariyer yapmış, kendini ispatlamış bir hocaya kızlarımızı teslim etmemiz gerektiğine inanıyorum. Bu seviyeye gelmiş oyunculara özel dokunuşlar lazım. Masa Tenisi Federasyonumuz mutlaka sporcularımız ile ilgili bir yol haritası çizmiş ve gelecek planlaması yapmıştır. İyi bir hoca eşliğinde yılda birkaç kez başta Çin olmak üzere uzun süreli yurtdışı kampları da kızlarımızın gelişimleri için çok faydalı olur.
Ülkemize başarıyla hizmet eden, defalarca madalya kazanmış bu genç, özel yeteneklerimizi desteklemeye devam edelim, göreceksiniz ülkemiz adına Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında daha çok madalyalar kazanacaklar. Genç oldukları için önümüzdeki 2024, 2028, 2032… Olimpiyatlarında da ülkemizi inşallah başarıyla temsil edeceklerdir..
Ece Haraç- Özge Yılmaz Güney Koreli rakiplerine 3-1 yenilerek madalya şanslarını kaybettiler.
Masanın Sultanları,
Ece Haraç ve Özge Yılmaz’ı Mücadelelerinden Dolayı Kutluyorum 
Yeteneğiniz İle, Asaletiniz İle, Kaliteniz İle

Siz Türkiye’nin Gururusunuz.

🇹🇷🏓
Sevgi & Saygılarımla
Cem Avunduk

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık