Beğenilenler

Minik, Küçük En İyiler…. 2019-2020……

Minik ve Küçük En iyiler Yarışmaları 11-12 Ocak 2020 tarihlerinde
Ankara´da Mamak Spor Salonu´nda yapıldı.

KÜÇÜK (U13) ERKEK SIRALAMA

Takımlar

O

G

M

P

S

1

İsmail Eren ALICI (ÇRM)

16

14

2

301

2

Arda KEKİLLİOĞLU (ÇRM)

16

14

2

302

3

Efe HARAÇ (YLV)

16

13

3

293

4

Muhammed Can BİLGE (ADN)

16

12

4

284

5

Mustafa NEBHAN (HTY)

16

12

4

285

6

Mehmet Can KARAKUŞ (İST)

16

11

5

276

7

Muhammed Ali ATAKUL (İST)

16

10

6

267

8

Tolga Kaan EĞİLMEZ (İST)

16

8

8

248

9

Muhammed Fatih CANDAN (ÇRM)

16

8

8

249

10

Muhammed Ali KARACA (İST)

16

8

8

2410

11

Mehmet Talha KOÇAK (ANK)

16

6

10

2211

12

Efe SABUR (KOC )

16

6

10

2212

13

Tunahan ÇAYCI (AMS)

16

5

11

2113

14

Efe Berk YILDIRIM (ISP)

16

4

12

2014

15

Efe BALTA (ANK)

16

3

13

1915

16

Egemen Suat DOKUR (ADN)

16

2

14

1816

17

Deniz MERCAN (İST)

16

0

16

1517

KÜÇÜK (U13) KIZ SIRALAMA

Adı Soyadı

O

G

M

P

S

Büşra DEMİR (ANK)

13

13

0

26

1

Ezel ARSLAN (ÇRM)

13

12

1

25

2

Ayşe İzel BİLGİÇ (KYS)

13

9

4

22

3

Şevval ACAR (AMS)

13

9

4

22

4

Hayrunisa TOKALAK (İST)

13

9

4

22

5

Hatice SÖĞÜT (MUĞ)

13

8

5

21

6

Tuana Fatma BODUR (ANK)

13

7

6

20

7

Güliz ANT (İST)

13

6

7

19

8

Dicle ERDOĞAN (BTM)

13

6

7

19

9

Zehra Betül KARGA (AMS)

13

4

9

17

10

Elif Sare AKDANALI (ÇRM)

13

3

10

16

11

Zeynep TÜRK (ANK)

13

2

11

15

12

Ecem Nur DEMİRCİ (BRT)

13

3

10

14

13

Tuğçe ALKOÇ (AMS)

13

0

13

13

14

Aybüke Banu ŞİMŞEK (ÇRM)

15

Asude Tuğba ŞİMŞEK (ÇRM)

16

MİNİK (U11) ERKEK SIRALAMA
Adı Soyadı

O

G

M

P

S

1Berk ÖZTOPRAK (İST)

14

14

0

28

1

2Görkem ÖCAL (ADN)

14

13

1

27

2

3Ali Eren ULUSAKARYA (MUĞ)

14

12

2

26

3

4Kenan Eren KAHRAMAN (KYS)

14

11

3

25

4

5Metehan ZABİR (MUĞ)

14

9

5

23

5

6Muhammed Ensar ERDEM (KON)

14

9

5

23

6

7Yusuf YÜKTAŞIR (ÇRM)

14

7

7

21

7

8Mustafa GEZER (İST)

14

7

7

21

8

9Mahmut KILIÇ (ADN)

14

6

8

20

9

10Miraç Yağız BODUR (ANK)

14

5

9

19

10

11Mert KARAKUŞ (İST)

14

4

10

18

11

12Melih AKDARMA (SNP)

14

3

11

17

12

13Ahmet Arda ELMACI (AMS)

14

2

12

16

13

14Mert ALAY (ANK)

14

2

12

16

14

15Ege Berk YILDIZ (İST)

14

1

13

15

15

16

MİNİK (U11) KIZ SIRALAMA

Adı Soyadı

O

G

M

P

S

1Elif Sude ÇETİN (ANK)

15

12

3

27

1

2Nehir BOLAT (ÇRM)

15

11

4

26

2

3Hatice GÜVELİ (İST)

15

11

4

26

2

4Ecrin ÇETİN (KYS)

15

10

5

25

4

5Elif Ece AKYÜREK (ADN)

15

9

6

24

5

6Duru ÇİĞDEM (AMS)

15

9

6

24

5

7Gülce DÖNMEZ (KON)

15

8

7

23

7

8Zümra SIRIKLI (ÇRM)

15

8

7

23

7

9Sevgi YÜKSEL (SNP)

15

7

8

22

9

10Duru KIRBAÇ (İST)

15

7

8

22

9

11Zeynep Ada ER (ANK)

15

7

8

22

9

12Sümeyye AKSÜT (ANK)

15

6

9

21

12

13Elif Nur KADASAVDI (G.ANT)

15

5

10

20

13

14Süreyya Ada BAL (HTY)

15

4

11

19

14

15Ecrin TAŞKIRAN (İST)

15

3

12

18

15

16Nesrin İrem ALAYBEYOĞLU (KON)

15

3

12

18

15

Katılan bütün sporcuları kutluyorum.
Kulüpleri, Yöneticileri, Antrenörleri ve Aileleri özellikle tebrik ediyorum.
Geleceğin milli takımı bu oyuncular arasından oluşacak.
Dünyada derece yapan ülkelerin sporcularına tanınan imkanlar bu gençlere tanınabilirse, Dünya çapında dereceler yapabilirler.

 

En az onlar kadar çok çalışmaları gerekir.

 

Sevgi ve Saygılarımla
Cem Avunduk
Gsm: 0 (533) 3691782
cem.avunduk@gmail.com

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık