Beğenilenler

Profosör, Doktor, Şair, Çevreci, Sporcu…………….Kaya Özkuş…….

Kaya Özkuş’u iki senedir masa tenisi derneğinden tanıyorum. Benim en çok dikkatimi çeken, tükenmeyen pozitif enerjisi ve masa tenisi sevgisi. Onunla oynamak ve seyretmek büyük zevk.
Bilmeyenler için yazıyorum veteranlarda kendi yaş grubunda Türkiye’nin iyileri arasında . Dünya ve Avrupa şampiyonalarına katılıyor.

Sevgili Kaya Özkuş’un, Cehhahpaşa üniversitesinin bölünmemesi için öğrencilere yaptığı konuşmayı dinledim. Dinlemeyenlere tavsiyem o konuşmayı bulup dinlesinler……….. Tam bir Vatansever…….

Uzun zamandır yazları Heybeliada’ya gidiyor. Elinde torbalar adanın ormanlarını temizliyor. Adalar’da yıllarca yaşamış ve otel işletmiş biri olarak bu sorunu çok iyi biliyorum.
Kaya Özkuş Adalar’ın en büyük sorununa çözüm arıyor….Çevrecilik Budur…..

Yeni çıkan kitabı…. Evrene Değil, Beynine Mesaj Gönder…….

Kaya Özkuş’un iki adet şiir kitabı çıktı…….

Kaya Özkuş çevresindeki insanlara yardım edebilmek için nasıl çırpındığını yakinen biliyorum. Hastalara kendi bir şey yapabiliyor ise hemen müdahele ediyor, kendi konusu değil ise en iyi doktorları buluyor. ……..İnsanlık yönü çok yüksek…
Gelelim benim konuma. Uzun süredir sırtım ve belimde dayanılmaz ağrılar vardı. Çok sevdiğim Masa Tenisini oynayamaz hale gelmiştim.
Kaya Özkuş’un Feneryolu’ndaki yerine Akupunkur tedavisi olmak için gittim. İçeri girer girmez yönetici Sevinç hanım ve Gizem hanımın güler yüzü ve ilgisi ile karşılaştım. 15 seans süren tedavi boyunca aynı ilgi ve güler yüz devam etti. İlgilerine çok teşekkür ediyorum.
Kaya Özkuş her hastası ile çok güzel ilgileniyor, pozitif enerjisi herkese geçiyor.
Benim dayanılmaz sırt ve bel ağrılarım 15 seans sonunda geçti. ……..Teşekkürler Hocam……
Sevgi ve Saygılarımla
Cem Avunduk
Gsm: 0 533 369 17 82

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık