Beğenilenler

Samet Polat’ın Projesi …….ETTU Ana Sayfasında……. Gerçekten Büyük Başarı…….

Avrupa ve Dünya’nın karantina sürecinde zor zamanlar yaşadığı ve masa tenisinin de bundan ciddi olarak etkilendiği bir dönemde, Federasyon Dış İlişkiler Sorumlumuz Samet Polat’ın hazırladığı, proje lideri olarak görev aldığı ve Avrupa Masa Tenisi Federasyonu tarafından gerçekleştirilen ETTU Web Camp başladı.

Çalışmalarda 5 ülkeden 6 antrenör yer alırken, Milli antrenörümüz Babür Üstündağ’da ekipte yer alıyor. Şu ana kadar 8 antrenman oturum gerçekleşirken, yayınlar kayıt altına alınacak ve kamp sonrası her katılımcıya sunularak, projenin sürekliliği sağlanacak. Bunun yanı sıra, proje sonrası değerlendirme testiyle de sporcu ve antrenörlerin yorumları da değerlendirilecek.

Ayrıca, katılımcılar için büyük bir sürprizimiz de olacak. Avrupa’nın gelecek yıldızlarına destek olunan bu Milli projemiz ise Avrupa Masa Tenisi Federasyonu’ndan çok büyük destek görüyor ve ana sayfada haber olarak paylaşıldı. Önümüzdeki günlerde Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu – ITTF te çalışmayla ilgili bir haber yayınlayacak

Samet Polat Türk Masa tenisi için olduğu kadar, Dünya Masa Tenisi için de büyük şanstır.

Sevgi & Saygılarımla

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık