Beğenilenler

Süper Ligde….. Fenerbahçe Kadın & Erkek Takımları…. İlk Yarıyı Yenilgisiz Zirvede Kapattı….

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2020-2021 Suzan Özbek sezonu Türkiye Süper Ligi 4.etap maçları Antalya’da yapıldı.

Maçlarını kayıpsız geçen Fenerbahçe Kadın & Erkek Takımları, İlk yarıyı yenilgisiz zirvede kapattı.

Fenerbahçe’nin ardından erkeklerde İstanbul Büyükşehir ikinci, Beşiktaş üçüncü, kadınlarda ise aynı puana sahip takımlardan Kocasinan Belediyesi ikinci, Trabzonspor ise üçüncü sırada yer aldı.

Kadınlarda ve erkeklerde ilk sekize giren takımlar, ligin ikinci devresinde play-off grubunda, diğer takımlar ise Klasman grubunda yer alacaklar.

Fenerbahçe Türkiye’de Masa Tenisi maçları oynanmaya başladığı tarihen bu güne kadar hep şampiyonluğa oynamış bir kulüptür.

Ben de masa tenisine 1970 tarihinde Fenerbahçe’de başladım ve 1978 senesine kadar hem erkeklerde hemde kadınlarda hep şampiyonluğa oynadık.

1975 Senesinde Rahmetli Tuğrul Akas ile birlikte kazandığımız Adana Çift Erkekler Türkiye Şampiyonluğumu unutamam. Ruhu Şad Olsun.

80 li yıllarda Rahmetli Can Bartu iş ortaklığı yaptım. Ben hayatımda Can abi kadar asil, kaliteli ve dürüst bir insan görmedim. 11/4/2021 Can abinin vefatının birinci yıl dönümü idi. Ruhu Şad Olsun.

2005 Yılında Büyükada’da KöşkOrman adında Butik otel açtım. Orada Rahmetli Lefter Küçükandonyadis ile tanışma şerefine nail oldum. Rahmetli Lefter abi ile çok iyi bir dostluğum oldu. Ruhu Şad Olsun.

Fenerbahçe’nin Büyüklüğü ne Şampiyonluk Büyüklüğü ne Kupa Büyüklüğüdür. Onun Büyüklüğü Başka Bir Büyüklüktür İşte, Adı Konamaz. Sözleri ile tarihe geçen İslam Çupi’yi rahmet ile anıyorum.

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık