Beğenilenler

Teşekkürler Ece Haraç….Türkiye Seni Çok seviyor….

Ece Haraç, ülkemize büyük bir sevinç ve gurur yaşattı. WTT Youth Star Contender Tunus Turnuvasında Genç Ferdi kızlar müsabakalarında üstün bir başarı sergiledi.

Ece Haraç, çeyrek finalde Hırvat Hana Arapoviç’i 3-2 yenerek yarı finale çıktı. Yarı Finalde Hint Ghosh Swastika’yı 3-2 yenerek finale çıktı. Ece Haraç, çekişmeli geçen finalde iyi bir oyun sergilemesine rağmen Rus Viada Voronina’ya 3-2 yenilerek ülkemiz adına gümüş madalya aldı.

Üç maçıda Facebook sayfamdan canlı yayınladım. Maçlara çok büyük ilgi oldu. Telefonum durmadı, mesajlar yağmur gibi yağdı. Herkes Ece’nin maçlarını büyük heyecan içinde takip etti.

Ece’nin maçı olduğu zaman bana haber diyen çok takipçim var. Masa Tenisi maçı değil, Ece’nin maçını haber ver demek istiyorlar.

Bana en çok söylenen söz, kızım gibi seviyorum, ablam gibi seviyorum, kardeşim gibi seviyorum oluyor. Ece’yi ailelerinden biri gibi görüyorlar, başarılı sporcumuz için Masa Tenisinin Güzel Yüzü diyorlar.

Ben başta Ece’yi yetiştiren ailesine, antrenörleri Kadri Kocacenk’e, Bayram Ali Yıldız’a, yetiştiği kulüp Yalova Belediye Gençlik Spora ve şuan formasını giydiği Tigem Spora ülkemize böyle bir yıldız kazandırdıkları için teşekkür ediyorum.

Milli sporcumuz Ece Haraç’a, Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında,

Olimpiyat yolunda üstün başarılar diliyorum.

Teşekkürler Ece Haraç….Türkiye Seni Çok Seviyor

 

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık