Beğenilenler

Tigem Spor Masa Tenisi Süper Lig Takımı….. 4. Etap Hazırlıklarına Devam Ediyor….

TİGEM Spor takımı Yönetim Kurulu Üyesi ve Masa Tenisi Şube Sorumlusu Salih İNCE’ açıklamalarda bulundu.

Türkiye Masa Tenisi Süper lig 3.ü etap müsabakaları  uzun bir aradan sonra  27-28 Mart 2021 tarihinde Ankara da yapıldı.

Dünya da ve Ülkemizde de sportif faaliyetler COVİD 19 pandemi gölgesi altında zor şartlarda temkinli olarak devam ediyor.

TİGEM SPOR Kadın masa tenisi takımı yine bu pandemiönlemleri kapsamında 2.etap ADANA da fazla maç oynaması nedeniyle   3. Etapta maçları yoktu.

Süper ligde  ligin ilk yarısının son etabı olan 4. Etap müsabakaları 10-11 Nisan 2021 tarihinde Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından oynatılması planlanmaktadır.

İlk yarısının son etabı olan ve ligde şampiyonluk için yarışan ligin güçlü ekiplerinden  TİGEM Spor, Fenerbahçe, Kayseri Koca Sinan Belediyesi ,Trabzon Spor, Bursa Büyükşehir Belediye takımları  birbiri ile olan müsabakaları4. etapta oynayacaklar. Henüz hangi ilde oynanacağıfederasyon tarafından  açıklanmaya 4.ü etapta zorlu ve zevkli maçların olacağı kesin gibi görünüyor.

TİGEM Spor ve Milli takım Sporcumuz Ece HARAÇ’ınŞubat ayı başında antrenmanlar esnasında sakatlanması sporcumuz, kulübümüz ve Milli takımımız için üzücü ve talihsizlik olmuştur. Kendisine buradan tekrar geçmiş olsun diyorum.

Ece HARAÇ  çok profesyonel, güçlü ve genç bir sporcu olması hasebiyle tedaviye tez zamanda cevap vererek doktor kontrolünde antrenmanlara başlayacak seviyeye gelmiştir.  Ece Kulübümüz ve Ülkemiz için çok önemli, kıymetli, değerli genç bir yetenek olup, kendisini kısa zaman içerisinde salonlarda göreceğimize gönülden inanıyorum.  

 TİGEM takımımızın  kıymetli sporcularından olan kaptan Fulya YILDIRIM ve Neslihan KAVAS  Ülkemizin yetiştirdiği tecrübeli, yetenekli Avrupa da ve Olimpiyatlarda müsabakalara çıkmış başarılar elde etmiş güçlü sporcularından kurulu bir takımdır. Her sezon olduğu gibi tüm bu talihsizliklere rağmen bu sezonda rakiplerimizin korkulu rüyası olup, müsabakalarda en iyi şekilde ve en güçlü şekilde mücadele ederek sezon sonunda ŞAMPİYONLUĞU göğüsleyeceğimize inanıyoruz.

4. Etapta TİGEM takımı sporcularıma  ve diğer tüm takımlarımıza başarılar diler,

 Saygılar Sunarım.  29 Mart 2021

​​​​​​​Salih İNCE

​​​​​​​TİGEM Spor Yönetim Kurulu Üyesi,

​​​​​​​Masa Tenisi Şube Sorumlusu

 

Yukarıdaki açıklama Salih İnce tarafından gönderildi. Her şeyi çok güzel özetlemiş. Bir takımın başarısında yöneticinin ne kadar önemli olduğunu gösteren kalitede bir yazı. 

Salih bey Sezon başında Ece Haraç’ı transfer ederek zaten bunu ispat etmiş idi. Salih bey gibi idareciler Türk Masa Tenisine değer katıyor.

Ece Haraç’ın sakatlığı ve ameliyatı hepimizi çok üzdü.

Sevgili Ece’nin bir an önce sahalara döneceğine inanıyorum.

Ece Haraç Bizim Geleceğimizdir.

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık