Beğenilenler

Tigem’den Yılın Transferi……..Ece Haraç

Masa Tenisi nde TİGEM’in SON DAKİKA TRANSFERİ

A Milli takım sporcusu Ece HARAÇ Ligin Güçlü Ekiplerinden biri olan TİGEM SPOR’ da

Türkiye Masa Tenisi Süper Ligi 2019-2020 sezonunu lig 3.sü olarak tamamlayan TİGEM Spor    A Milli Takım sporcusu Ece HARAÇ’ı kadrosuna katarak 2020-2021 sezonun da takımını daha da güçlendirdi. 2017 yılında Masa Tenisi Avrupa  kupasında Ettu Cup ta final oynama başarısı gösteren Avrupa 2.ligini kazanan TİGEM Masa Tenisi Kadın takımı, her sezon olduğu gibi  i bu sezon da Masa Tenisi Türkiye Süper Ligin de hedefi ŞAMPİYONLUK olarak belirledi.

TİGEM Spor kadın Masa Tenisi takımı şube sorumlusu Salih İNCE’nin açıklamalarında , son 10 yılda birçok başarılara imza attığını, TİGEM’in Masa Tenisinde Türkiye ve Avrupa da bir marka olduğunuyledi.

Milli Takımın başarılı Sporcusu  Ece HARAÇ’ın Türkiye’nin en başarılı Masa Tenisi Sporcularından birisi.    Yıldız, genç ve A Milli takımlarda büyük başarılara imza atarak bir çok madalyalar kazandı. Genç yaşına rağmen Ece HARAÇ, Türkiye Büyükler Şampiyonasında final oynama başarısı göstermiş olup, Gençler Türkiye ve Balkan Şampiyonlukları kazandı. Avrupa Şampiyonasında final oynama başarısı gösterdi. Kariyerinde Avrupa ikinciliği ve üçüncülükleri olan başarılı sporcunun TİGEM Spor çatısı altında başarılara imza atacağını inanıyoruz.

TİGEM ailesi olarak  bu transferin gerçekleştirilmesinde büyük katkısı olan Masa Tenisi branşına çok büyük bir değer veren Sayın Genel Müdürümüz ve TİGEM Spor Kulüp Başkanı Ayşe Ayşin IŞIKGECE’ye ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederim.  

Milli Sporcu Ece HARAÇ’ın TİGEM  ailesine katılması TİGEM camiamıza hayırlı olmasını diler kendisine bu sezonda başarılar dilerim.

​​​​​​​​ Salih İNCE

​​​​​​​​TİGEM Spor Kulübü

Yönetim Kurulu Üyesi

Masa Tenisi Şube Sorumlusu

Yılın Transferini son dakikada gerçekleştiren Tigem spor kulubü yönetim kurulu üyesi Salih İnce’yi ve emeği geçen herkesi kutluyorum. Gerçekten büyük transfer başarısı, bu transfer ile Tigem masa tenisi 2020-2021 sezonu şampiyonluğunda bir adım öne geçti. Türkiye’de Avrupa’da büyük başarılara imza atacaklarına inanıyorum.

 

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık