Beğenilenler

”TTO” dan Bir Yenilik Daha…. ”TTO MOBIL” Sizlerle….

TTO Table tennis organizations şirketi olarak salonumuzda başlattığımız pandemi surecinde  temassız ve bireyselde yapılabilecek kişi sayısı olarak seyreltilmiş grup çalışması olarakta masa tenisi sporumuza yeni bir uygulama getirerek bu salgın sürecinde hem sporsuz kalmamak adına hem de masa tenisini yaymak ve insanların kolayca ulaşabilmesi icin mobil hizmet oluşturduk ve ilk mobil hizmet olmasina rağmen rağbet gördü.  Devamlılığı geliştirmek farklı mobil hizmetlerine ulaşmak adına güçlü adımlar atıyoruz .Bu bağlamda hem spor yapmak isteyen bireylere ulaşıyoruz hem de pandemi sürecinde spor ile bireyleri psikolojik ve bedensel anlamda zinde tutuyoruz.

Uzman antrenör kadromuz profesyonel ekibimiz ile hizmete ve spora katki sağlamaya çalışıyoruz yeni destekleyici projelere adim atıyor ve desteklemeye TTO olarak devam ediyoruz sizlerde bizlere katılabilirsiniz  sporsuz kalmamak sağlıklI yaşam icin bedenen ve zihnen yapılabilecek spor olan Masa Tenisi branşımız ile sizlerleyiz  sağlıkla ve sporla dolu günlere TTO

İlk sitemiz Arkeon evlerinde hizmete başlamış bulunmaktayız. Sizler de evlerinizde sitelerinizde böyle bir hizmet almayı düşünürseniz, bizlerle irtibata geçmeyi unutmayınız.
Bora Gürbüz; 05324703601
Omer Koca;   05073524999

TTO açıldığı günden bu güne kadar masa tenisi camiasına çok büyük yenilikler getirdi.

Mobil TTO projesi pandamı döneminde yapılan en güzel projelerden biri. 

TTO’nun bundan sonrada çok önemli projelere ve organizasyonlara imza atacaklarına inanıyorum.

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık