Beğenilenler

Türkiye Masa Tenisi Federasyon Başkan Adaylığını Açıklayan ….Samet Polat……Camiada Heyecan Yarattı…….

Sevgili Masa Tenisi camiamız,
Bildiğiniz üzere uzun bir süredir Türk Masa Tenisi için aktif olarak çalışmakta ve yıllardır ülkemize hizmet etmekteyim. Edindiğim bilgi ve tecrübelerle, çalışma azmim ve sizlerin de desteğiyle artık Türk Masa Tenisine daha üst seviyede bir katkı sunmak istiyorum.
Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, tarihimizdeki yeri ve önemi kelimelere sığmayan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladığımız bu güzel ve özel günde, bir süredir devam eden hazırlıklarımız neticesinde sizlerle, Türkiye Masa Tenisi Federasyon Başkan Adayı olarak, ekibimizle önümüzdeki seçime gireceğimizi paylaşmak isterim.
Bugüne kadar sporcu, antrenör, İl Hakemi, Milli Takım Antrenörü, Teknik Kurul Başkanı, Dış İlişkiler Başkanı olarak Türkiye’de “Masa Tenisi” sporunun adının geçtiği her ortamda, farklı görevlerde bulundum. Aldığım her görevi layığıyla yerine getirdim ve vizyoner bir bakış açısıyla her daim bütüne değer katmayı başardım. Ülkemizin dışında, Avrupa – Balkan Masa Tenisi camialarında da önemli yönetimsel görevler üstlendim ve şu anda 2 ayrı Uluslararası Masa Tenisi kurumunda görevli tek Türk Masa Tenisi temsilcisiyim.
Sporumuz adına, “Başarı İçin Değişim” sloganımızla, “Başarı” hedefiyle bir “Değişim” hareketi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu değişimi “Güvenli ve Adil bir spor ortamı oluşturma, Güçlü uluslararası ilişkilere sahip bir Federasyon olma, Profesyonelleşmiş bir yapıya sahip olma, Aktif medya gücüne sahip olma, Dijital altyapısı oturmuş bir yapıya sahip olma, Profesyonel kalitede organizasyonlar yapan bir Federasyon olma ve Olimpiyatta yer alan bir Türk Masa Tenisi oluşumu” hedeflerimizle gerçekleştireceğimize inancımız tamdır. Masa Tenisi sporunun her daim içinde yer alan, aktif ve özverili çalışmalarıyla herkese bir şekilde dokunan, ulaşan ve destek sunan bir başkan adayı olarak, Dünya’daki en dostane ruha sahip sporlardan biri olan “Masa Tenisi” etrafında bir ve beraber olan, güçlü, adil, şeffaf, başarılı ve vizyoner bir ruhu canlandıracağımıza, içimizdeki coşkuyu başarıyla yansıtarak bunu hep birlikte başaracağımıza inanıyoruz.
Olimpik bir spor olan “Masa Tenisi” branşının ülkemizdeki potansiyelini en üst düzeyde kullanarak, Türkiye’nin hak ettiği yere gelmesi için tüm gücümüzle çalışacağız. “Liyakat, Eğitim ve Gelişim, Yenilikçilik, Adil ve Tarafsız Yönetim, Cinsiyet Eşitliği, Engelsiz Masa Tenisi” ilkelerimiz doğrultusunda, Avrupa ve Dünya sporundaki etkin iletişimimizi kullanarak, önemli iş birliklerine imza atarak ülkemize büyük katkılar sunmayı diliyoruz.
Çıktığımız bu yolda siz değerli dostlarımızın desteğini hissetmek, bizler için bir gurur kaynağı olacaktır. Ayrıca konuyla ilgili geri dönüşlerinizi bekliyor, hepinize şimdiden teşekkür ediyoruz. Bizleri http://www.basariicindegisim.com/ web sitemiz ve www.twitter.com/basariicindeg , www.instagram.com/basari_icin_degisim ve Başarı İçin Değişim Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.
Samet Polat
TMTF başkan Adayı
Yukardaki yazıyı Samet Polat’ın Facebook paylaşımından aynen aldım.
Diplomat titizliğinde kendini anlatmaya çalışarak, adaylığını açıklamış. 
Beni en çok etkileyen çalışmalarından biri cinsiyet eşitliği,
federasyon yönetim ve kurullarında kadınlara yer verecek olması.
Başkanlığını açıkladığı tarih 19-5-2021 Gençlik ve Spor Bayramı Saat 19.19 Bunlar güzel mesajlar.
Sevgili Samet Polat, başkan adaylığı nasıl açıklanır dersi verdi.
Bundan sonraki başkan adaylarının da bu kalitede hazırlık yaparak açıklama yapacağını umuyorum.
Samet Polat çıtayı çok yükseltti.
Sevgili Samet Polat’ın bundan sonra projelerini açıklamasını bekliyorum.

Samet Polat’ın….Adaylığı Camiada Heyecan Yarattı. 

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık