Beğenilenler

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu….. Göztepe 60. Yıl Parkı’nda……..

Spor İstanbul & Federasyonumuzun değerli Sponsoru KBS ve TTO Organisations işbirliğiyle Hareketlilik Haftası kapsamında 157 sporseverin katılımıyla özel bir Masa Tenisi etkinliği düzenlenmektedir. İstanbul Bağdat Caddesi 60. yıl parkında tüm sporseverleri sosyal mesafeye en uygun sporlardan Masa Tenisi için bir araya getiren organizasyona kayıtlar online olarak gerçekleşti. 19/9/2020 Cumartesi  organizasyonun Final karşılaşmaları yapılacak.
Koronavirüs önlemleri kapsamında sahaya girişler sadece maç saatinde yapılıyor, Belediye görevlileri tarafından ateş ölçümü yapılıyor. Ayrıca kişiye özel top ve tek kullanımlık raket veriliyor, aralarda ise oyun alanı dezenfekte ediliyor. Organizasyonda emeği geçen herkesi tebrik eder, emekleri için teşekkür ederiz. TMTF
Bu organizasyonda emeği geçen herkesi kutlarım. Masa tenisi salonlarına gelmeyen seyircilerin ayağına giderek bu sporu tanıtmak adına çok önemli bir organizasyon. Göztepe 60. Yıl parkı özellikle çocuklara ulaşmak için çok iyi seçilmiş bir yer. Açık hava masa tenisi önümüzdeki yıllarda çok önemli bir aktivitelerden biri olacak. Bu organizasyonların uluslararası boyutlarda devam etmesini diliyorum.

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık