Beğenilenler

Türkiye Süper Lig 1. Etab…….İstanbul………26-27 Ekim 2019……..Maç Programı…….

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2019-2020 faaliyet programında yer alan Türkiye Süper Ligi 1.Etap müsabakaları 26-27 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Tozkoparan Spor Salonunda yapılacak.

Erkekler Maç Programı

1116 FENERBAHÇEİSTANBUL BEYOĞLUSPORİSTANBUL26 Ekim 201911:002İSTANBUL
2215 BEŞİKTAŞİSTANBUL ŞAHİNBEY BLD. GSKGAZİANTEP26 Ekim 201911:003İSTANBUL
3314 KOZA WOS SPORİSTANBUL SPOR İHTİSAS GSKÇORUM26 Ekim 201911:004İSTANBUL
4413 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ASAT GSKANTALYA KBS MTD SKİSTANBUL26 Ekim 201911:005İSTANBUL
5512 İSTANBUL BBSKİSTANBUL ANTALYASPORANTALYA26 Ekim 201911:006İSTANBUL
6611 TENİS ESKRİM DAĞCILIKİSTANBUL MALATYA B.ŞEHİR BLD. SPORMALATYA26 Ekim 201911:007İSTANBUL
7710 1881 DÜZCE BLD.SPORDÜZCE YALOVA BLD. GENÇLİK SPORYALOVA26 Ekim 201911:008İSTANBUL
889 SARKUYSANKOCAELİ GİRNE AMERİKAN ÜNİV.KKTC26 Ekim 201911:001İSTANBUL
9151 ŞAHİNBEY BLD. GSKGAZİANTEP FENERBAHÇEİSTANBUL26 Ekim 201916:004İSTANBUL
101614 BEYOĞLUSPORİSTANBUL SPOR İHTİSAS GSKÇORUM26 Ekim 201916:005İSTANBUL
11213 BEŞİKTAŞİSTANBUL KBS MTD SKİSTANBUL26 Ekim 201916:006İSTANBUL
12312 KOZA WOS SPORİSTANBUL ANTALYASPORANTALYA26 Ekim 201916:007İSTANBUL
13411 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ASAT GSKANTALYA MALATYA B.ŞEHİR BLD. SPORMALATYA26 Ekim 201916:008İSTANBUL
14510 İSTANBUL BBSKİSTANBUL YALOVA BLD. GENÇLİK SPORYALOVA26 Ekim 201916:001İSTANBUL
1569 TENİS ESKRİM DAĞCILIKİSTANBUL GİRNE AMERİKAN ÜNİV.KKTC26 Ekim 201916:002İSTANBUL
1678 1881 DÜZCE BLD.SPORDÜZCE SARKUYSANKOCAELİ26 Ekim 201916:003İSTANBUL
17114 FENERBAHÇEİSTANBUL SPOR İHTİSAS GSKÇORUM27 Ekim 201911:006İSTANBUL
181513 ŞAHİNBEY BLD. GSKGAZİANTEP KBS MTD SKİSTANBUL27 Ekim 201911:007İSTANBUL
191612 BEYOĞLUSPORİSTANBUL ANTALYASPORANTALYA27 Ekim 201911:008İSTANBUL
20211 BEŞİKTAŞİSTANBUL MALATYA B.ŞEHİR BLD. SPORMALATYA27 Ekim 201911:001İSTANBUL
21310 KOZA WOS SPORİSTANBUL YALOVA BLD. GENÇLİK SPORYALOVA27 Ekim 201911:002İSTANBUL
2249 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ASAT GSKANTALYA GİRNE AMERİKAN ÜNİV.KKTC27 Ekim 201911:003İSTANBUL
2358 İSTANBUL BBSKİSTANBUL SARKUYSANKOCAELİ27 Ekim 201911:004İSTANBUL
2467 TENİS ESKRİM DAĞCILIKİSTANBUL 1881 DÜZCE BLD.SPORDÜZCE27 Ekim 201911:005İSTANBUL
25131 KBS MTD SKİSTANBUL FENERBAHÇEİSTANBUL27 Ekim 201916:008İSTANBUL
261412 SPOR İHTİSAS GSKÇORUM ANTALYASPORANTALYA27 Ekim 201916:001İSTANBUL
271511 ŞAHİNBEY BLD. GSKGAZİANTEP MALATYA B.ŞEHİR BLD. SPORMALATYA27 Ekim 201916:002İSTANBUL
281610 BEYOĞLUSPORİSTANBUL YALOVA BLD. GENÇLİK SPORYALOVA27 Ekim 201916:003İSTANBUL
2929 BEŞİKTAŞİSTANBUL GİRNE AMERİKAN ÜNİV.KKTC27 Ekim 201916:004İSTANBUL
3038 KOZA WOS SPORİSTANBUL SARKUYSANKOCAELİ27 Ekim 201916:005İSTANBUL
3147 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ASAT GSKANTALYA 1881 DÜZCE BLD.SPORDÜZCE27 Ekim 201916:006İSTANBUL
3256 İSTANBUL BBSKİSTANBUL TENİS ESKRİM DAĞCILIKİSTANBUL27 Ekim 201916:007İSTANBUL

 

Kadınlar Maç Programı

 

Maç SırasıTakım AdıİliTakım AdıİliSkorTarihSaatMasaYeri
1116 FENERBAHÇEİSTANBUL VETERAN MTDİSTANBUL26 Ekim 201909:001İSTANBUL
2215 TİGEMSPORANKARA İSTANBUL VMTİSTANBUL26 Ekim 201909:002İSTANBUL
3314 YALOVA BLD. GENÇLİK SPORYALOVA MASA TENİSİ İHTİSASADANA26 Ekim 201909:003İSTANBUL
4413 KOCASİNAN  BLD. SPORKAYSERİ İSTANBUL DSİ SPORİSTANBUL26 Ekim 201909:004İSTANBUL
5512 BURSA B.ŞEHİR BLD. SPORBURSA BU PİLİÇ SPORBALIKESİR26 Ekim 201909:005İSTANBUL
6611 1955 BATMAN BLD. SPORBATMAN TRABZONSPORTRABZON26 Ekim 201909:006İSTANBUL
7710 ÇORUM GENÇLİK SPORÇORUM ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİADANA26 Ekim 201909:007İSTANBUL
889 İSTANBUL BBSKİSTANBUL MASA TENİSİ İHTİSASELAZIĞ26 Ekim 201909:008İSTANBUL
9151 İSTANBUL VMTİSTANBUL FENERBAHÇEİSTANBUL26 Ekim 201914:003İSTANBUL
101614 VETERAN MTDİSTANBUL MASA TENİSİ İHTİSASADANA26 Ekim 201914:004İSTANBUL
11213 TİGEMSPORANKARA İSTANBUL DSİ SPORİSTANBUL26 Ekim 201914:005İSTANBUL
12312 YALOVA BLD. GENÇLİK SPORYALOVA BU PİLİÇ SPORBALIKESİR26 Ekim 201914:006İSTANBUL
13411 KOCASİNAN  BLD. SPORKAYSERİ TRABZONSPORTRABZON26 Ekim 201914:007İSTANBUL
14510 BURSA B.ŞEHİR BLD. SPORBURSA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİADANA26 Ekim 201914:008İSTANBUL
1569 1955 BATMAN BLD. SPORBATMAN MASA TENİSİ İHTİSASELAZIĞ26 Ekim 201914:001İSTANBUL
1678 ÇORUM GENÇLİK SPORÇORUM İSTANBUL BBSKİSTANBUL26 Ekim 201914:002İSTANBUL
17114 FENERBAHÇEİSTANBUL MASA TENİSİ İHTİSASADANA27 Ekim 201909:005İSTANBUL
181513 İSTANBUL VMTİSTANBUL İSTANBUL DSİ SPORİSTANBUL27 Ekim 201909:006İSTANBUL
191612 VETERAN MTDİSTANBUL BU PİLİÇ SPORBALIKESİR27 Ekim 201909:007İSTANBUL
20211 TİGEMSPORANKARA TRABZONSPORTRABZON27 Ekim 201909:008İSTANBUL
21310 YALOVA BLD. GENÇLİK SPORYALOVA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİADANA27 Ekim 201909:001İSTANBUL
2249 KOCASİNAN  BLD. SPORKAYSERİ MASA TENİSİ İHTİSASELAZIĞ27 Ekim 201909:002İSTANBUL
2358 BURSA B.ŞEHİR BLD. SPORBURSA İSTANBUL BBSKİSTANBUL27 Ekim 201909:003İSTANBUL
2467 1955 BATMAN BLD. SPORBATMAN ÇORUM GENÇLİK SPORÇORUM27 Ekim 201909:004İSTANBUL
25131 İSTANBUL DSİ SPORİSTANBUL FENERBAHÇEİSTANBUL27 Ekim 201914:007İSTANBUL
261412 MASA TENİSİ İHTİSASADANA BU PİLİÇ SPORBALIKESİR27 Ekim 201914:008İSTANBUL
271511 İSTANBUL VMTİSTANBUL TRABZONSPORTRABZON27 Ekim 201914:001İSTANBUL
281610 VETERAN MTDİSTANBUL ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİADANA27 Ekim 201914:002İSTANBUL
2929 TİGEMSPORANKARA MASA TENİSİ İHTİSASELAZIĞ27 Ekim 201914:003İSTANBUL
3038 YALOVA BLD. GENÇLİK SPORYALOVA İSTANBUL BBSKİSTANBUL27 Ekim 201914:004İSTANBUL
3147 KOCASİNAN  BLD. SPORKAYSERİ ÇORUM GENÇLİK SPORÇORUM27 Ekim 201914:005İSTANBUL
3256 BURSA B.ŞEHİR BLD. SPORBURSA 1955 BATMAN BLD. SPORBATMAN27 Ekim 201914:006İSTANBUL
2019-2020 Sezonu Türkiye Süper Lig Maçları 26-27 Ekim 2019 da İstanbul’da başlıyor.
Fenerbahçe erkeklerde ve kadınlarda şampiyonluğun en büyük favorisi gibi gözüküyor.
Bütün kulüplere ve sporculara başarılar diliyorum.
Sevgi ve Saygılarımla
Gsm: 0533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık