Beğenilenler

U11-U13 En İyiler Ankara´da sona erdi

U11 Minikler ve U13 Küçükler 2019 En İyiler Yarışmaları erkeklerde ve kızlarda toplam 64 sporcunun katılımı ile Ankara Mamak Spor Salonunda yapıldı.
Kızlarda ve erkeklerde 16´şar sporcunun lig usulüne göre birbirleriyle karşılaştığı maçlar sonunda Minik Kızlarda Çorum Belediyespor´dan Asude Tuğba Şimşek birinci, Erokspor´dan Hayrunisa Tokalak aynı puan ve averajla ikinci, Çorum Belediyespor´dan Aybüke Banu Şimşek aynı puan ve averajla üçüncü, Şehit Hakan Kabilspor´dan Büşra Demir aynı puan ve averajla dördüncü oldu.
Minik Erkeklerde Hayat ASP Spor´dan Mustafa Nebhan ilk sırayı elde ederken, Erokspor´dan Muhammed Ali Atakul ikinci, aynı takımdan Muhammed Ali Karaca üçüncü, takım arkadaşı Tolga Kaan Eğilmez dördüncü oldu.
Küçük Kızlarda Hatay ASP Spor´dan Nahide Nebhan birinci olurken, İstanbul BBSK´dan Ada Heyecan ikinci, AFAD Spor´dan Ayten Ulutaş üçüncü, aynı takımdan Aysima Gün dördüncü srayı aldı.
Küçük Erkeklerde Çorum Belediye Spor´dan Uğurcan Dursun ilk sırayı elde etti. Aynı takımdan Yiğit Furkan Şimşek ikinci, takım arkadaşı Arda Kekillioğlu üçüncü, Giresun Gençlik Spor´dan Halil İbrahim Zer dördüncü oldu.

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık