Beğenilenler

U21 Avrupa Şampiyonası…… Hırvatistan’da……… Başarılı Sonuçlar Almaya Devam Ediyor……

U21 Avrupa Şampiyonası Hırvatistan´ın Varazdin kentinde başladı. 4-8 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan turnuvada ülkemizi; Talha Yiğenler, Ece Haraç ve Özge Yılmaz ile antrenör Halil Adak temsil ediyor.
Milli Sporcularımız maçlar öncesinde asker selamı vererek, Bahar Kalkanı Harekatına katılan Kahraman Türk Askerimize sevgilerini ve dualarını yolladılar.

TEK ERKEKLER
Talha Yiğenler 1.tur grup maçlarında; Slovak Spanik ve Polonyalı Zandecki´yi aynı sonuçla 4-2, Sloven Hribar´ı 4-1 yenerek grup birincisi oldu ve 2.tura yükseldi. Talha ikinci tur gruplarında Fransız Rolland´a 4-0 yenilirken, Sloven Cvetko´yu 4-3 yendi. Milli sporcumuz son maçını Macar Andras ile yapacak.

TEK BAYANLAR
Özge Yılmaz, 1.tur grup maçlarında; Hırvat Vukelic ve Çek Stepanova´yı 4-2, Slovak Puchovanova´yı 4-0 yenerek grup birincisi oldu ve 2.tura yükseldi.
Özge, ikinci tur gruplarda Alman Yuki Tsutsui´ye 4-1, Sloven Tofant´a 4-0 yenildi. Milli sporcumuz son maçını Slovak Labosova ile yapacak.
Ece Haraç, 1.tur grup maçlarında; Hırvat Pavlovic´e 4-0 yenilirken, Belaruslu Volkova´yı 4-0, İspanyol Niguez´i 4-3 yenerek grup ikincisi oldu ve 2.tura yükseldi.
Ece, ikinci tur gruplarda Polonyalı Anna Wegrzyn´e 4-0, Fransuz Lutz´a 4-3 yenildi. Milli sporcumuz son maçını İspanyol Garcia ile yapacak.

KARIŞIK ÇİFTLER
Ece Haraç/Singeorzan ikilisi, Andras/Chakavaya çiftine 3-2 yenildi.
Talha/Özge ikilisi Ana Tablo 1.turda Sloven Hribar/Vovk çiftini 3-0 yenerek son 32 turuna kaldı. Milli sporcularımız son 32 turunda Romen Sipos/Dragoman çiftini 3-1 yenerek son 16 turuna kaldı.

ÇİFT ERKEKLER
Talha Yiğenler partneri Rus Abusev ile Slovak Bako/Orac çiftini 3-0 yenerek son 16 turuna kaldı.

ÇİFT BAYANLAR
Özge Yılmaz/Ece Haraç ikilisi Belruslu Vishniakova/Volkova çifitni 3-0 yenerek son 16 turuna kaldılar.

TMTF

Sevgi ve Saygılarımla

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık