Beğenilenler

Uğurcan Dursun ITTF Gelişim Kampına davet edildi

Çorum Belediye G.S.K. oyuncusu Uğurcan DURSUN, Çekya’nın Ostrava kentinde yapılacak olan ETTU 13 yaş altı Avrupa Yetenekleri Gelişim Kampına katılacak.

Sadece 2017 – 2018 sezonunda ETTU’nun seçim kriterlerini başaran sporcuların davet edildiği kampın Antrenör kadrosunda Çekya Masa Teni̇si̇ tarihinin en önemli isimlerinden Peter KORBEL ve Dünya 5.liği bulunan bayan sporcu Iveta VACENOVSKA da yer alıyor.

Çorum Belediye G.S.K.nin ve Ülkemizin geleceği için büyük ümit vaat eden Uğurcan DURSUN,kampın en önemli isimlerinden biri olarak göze çarpıyor! Geçen yıl da Çorum Belediyesi’nin destekleriyle Zhang YİNİNG gibi efsane isimlerin Antrenör kadrosunda olduğu ETTU kampına katılan Uğurcan DURSUN,Kampta Avrupa kıtasını temsil eden 3 isimden biri olarak seçilmişti! Dünya Masa Teni̇si̇ Federasyonu’nun(ITTF) gerçekleştirdiği organizasyonda ise Uğurcan, 24 sporcu arasından 8.lik elde ederek hem kulübü Çorum Belediye G.S.K.’yi, hem de Ülkemizi gururlandırmıştı. Yıllardır alt yapıya verdikleri önemin meyvelerini toplamaya başladıklarını söyleyen Çorum Belediye G.S.K. Antrenörü Ali Korkmaz ‘’Temelini atıp, yıllardır çalıştığımız sporcularımızla başarılı olmak istiyoruz. Ülkemizi bu platformlarda en iyi şekilde temsil etmek için her daim çalışacağız. Çorum Belediye Başkanımız Zeki GÜL, Kulüp Başkanımız Nadir SOLAK ve Federasyon Başkanımız Fatih KARACA’ya destekleri için teşekkür ederiz’’ diye konuştu.

02.03.2019

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık