Beğenilenler

Yalova Mucizesi Devam Ediyor…..

Aşağıdaki yazıyı Yalova’ nın Antrenörlerinden Kadri Kocacenk’in Facebook sayfasından aldım.  Aynen yayınlıyorum.

Türkiye Masa Tenisi Süper Ligin’de Kız Takımımız’dan Yalova Tarihine Geçen Büyük Başarı

Yalova Belediye Gençlik Spor Kulübü Bayan Takımımız 16 takımın yer aldığı Türkiye Süper ligi 2018-2019 sezonunu hiçbir transfer yapmadan tamamen alt yapımızdan yetişen sporcularımız ile, çok büyük emekler, çok büyük fedakarlıklar ve çok çalışarak Türkiye Süper Ligi’ni 3. Sırada tamamlamıştır.🏆🥉👏
🏓 Yalova spor tarihine geçen sporcularımız Ece Haraç, Çiğdem Köse, Aybala Koçal ve Cemre Ercan’nı aldıkları bu tarihi başarı dan dolayı kutlar başarılarının devamını dileriz.
Ayrıca sporcu ailelerimize bizlere ve sporcularımıza verdikleri desteklerinden dolayı, Kulüp başkanımız Sn. Resul Kocaağa, Gençlik Spor İl Müdürümüz Sn. Mehmet Kalyon’a ve Belediye Başkanımız Sn. Vefa Salman’a desteklerinden dolayı teşekkkür ederiz.

 

Mart ayında Yalova’da yapılan Süper Lig maçlarını seyretmek için Yalova’ya gitmiştim, Yalova Mucizesi’ni yerinde gördüm.
Sanki bütün şehir gençlerin başarısı için seferber olmuş. Bütün departmanlar çok iyi çalışıyor. Sonuç olarak ortaya çok büyük bir başarı çıkıyor. Bu başarı geçici bir başarı değil, her geçen gün üzerine koyarak büyüyecek bir başarı.
Sporcular, antrenörler çok kaliteli, seviyeli ve saygılı. En önemlisi aralarındaki arkadaşlık ve dayanışma çok güzel.
Adana’da yapılan Süper Lig sezon finalinde Yalova’lı kızlar tarihlerinin en iyi derecesini yaparak 3. oldular. Bu 3. lük çok değerli tamamen kendi yetiştirdikleri sporcular ile elde edilmiş bir başarı.
Emeği geçen herkesi kutluyorum. Yalova Mucize’sinin Türkiye’deki diğer kulüplere de örnek olmasını diliyorum.

 

Sevgi ve Saygılarımla
Gsm : 0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

 

Yorumunuz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarıya çık